Dorota: Zdana matura córki i łaska zdrowia dla męża

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej pierwszy raz dowiedziałam się z artykułu w Gościu Niedzielnym, który od zeszłego roku systematyczne kupuję.
Read More

Elżbieta: Trzeba być wytrwałym w Nowennie Pompejańskiej

Pomyślałam,że to jest za sprawą Maryi.Jeżeli ta sprawa się wyklaruje,napiszę kolejne świadectwo.To jest moje trzecie świadectwo.Pisałam w dwóch poprzednich o mojej przemianie duchowej,która trwa do dzisiaj,o mojej spowiedzi generalnej.
Read More

Kamila: Zrozumiałam, że nie mogę sie odwrócić od Boga

Moje świadectwo może początkowo się wydać dziwne, gdyż pierwsze prośby nie zostały spełnione. W trakcie ciąży , dowiedziałam się o komplikacjach i od tamtej pory zaczełam prosić o zdrowie dla mojego dziecka.
Read More

Magdalena: Zdany egzamin na aplikację prawniczą

"Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga i działaj tak jakby wszystko zależało od Ciebie". Intencją jaką powierzyłam Matce Bożej odmawiając tę nowennę po raz pierwszy w życiu była prośba o zadnie egzaminu wstępnego na aplikację radcowską. Studia skończyłam ponad 10 lat temu, więc nie było mi łatwo wziąć się za naukę i przyswoić taki ogrom materiału. Wiedziała, że sama tego nie dokonam.
Read More

Ewa: zawsze to o co prosiłam, zostało wysłuchane

Jestem w trakcie odmawiania chyba już z 5 nowenny z kolei...chyba, ponieważ po skończeniu pierwszej, nie potrafiłam przestać odruchowo powtarzać kolejnych "zdrowasiek" w wolnych chwilach w ciągu dnia. I to był jeden z cudów, jakie doświadczyłam podczas odmawiania Nowenny. Uzależnienie się od niej ale i szacunek do Różańca, który kiedyś...
Read More

Katarzyna: Świadectwo jak Maryja uzdrowiła męża z alkoholizmu

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się ze wszystkimi radością jakiej doświadczam przez wstawiennictwo Matki Bożej Pompejańskiej. Modliłam się Nowenną w intencji wyzwolenia męża z nałogu alkoholowego i nikotyny. Choć różańca świętego nie odmawiałam od lat Matka Boża w cudowny sposób sprawiła, że przez całe 54 dni nie miamla większych trudności w modlitwie.

Od pierwszego dnia doświadczyłam jednak działania Złego, który odkrył, że tak bardzo zbliżyłam się w modlitwie do Matki Bożej. W pierwszym dniu Nowenny różaniec rozsypał mi się w drobny mak, kilka nocy z rzędu miałam lęki i koszmary, do tego stopnia, że bałam się wyjść z pokoju (nigdy wcześniej coś takiego nie miało miejsca), a stan mojego męża zamiast się poprawiać, to znacznie się pogorszył.

To wszystko jednak dało mi paradoksalnie dużo więcej siły do modlitwy, bo odkryłam jaką ona ma potężną moc, skoro Złemu tak na tym zależy abym przerwała Nowennę. Podczas codziennej modlitwy różańcowej doznałam bardzo wielu łask dodatkowych – głęboka ufność Bogu i Matce Najświętszej, wielka chęć poznania Boga (w kilka tygodni przeczytałam więcej pozycji o tematyce religijnej niż w całym dotychczasowym życiu), zaczęłam codziennie modlić się i zawierzać całą rodzinę Matce Bożej a trudności i niepowodzenia staram się z pokorą znosić i traktować jako droga do zbawienia (choć jest to bardzo trudne).

Nowennę zakończyłam 28.12.2013 r. Od Świąt Bożego Narodzenia mąż nie pije, odzyskał radość życia i chęci do działania, coraz lepiej układają się relacje między nami. Codziennie modlę się za męża o wytrwanie i jestem pewna, że Bóg nas kocha i nie opuści. Chwała Panu i Matce Najświętszej !
Katarzyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Katarzyna: Świadectwo jak Maryja uzdrowiła męża z alkoholizmu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Alicja
Gość
Alicja

Piękne świadectwo, gratuluję i niech Maryja ma Was w swojej opiece!

Ryszard
Gość
Ryszard

Pięknie, ale jeszcze bym rozmawiał z Mężem aby udał się do specjalisty w poradni alkoholowej i skończył terapie. Ja dzięki modlitwie i terapii nie piję 16 rok i nigdy do ust nie wezmę alkoholu. Powodzenia…

Gosia
Gość

Też modlę się w intencji uzdrowienia mojego narzeczonego z alkoholizmu. Jestem w połowie części dziękczynnej, ale zły działał ostro aby zniechęcić mnie do odmawiania NP. Głeboko wierzę, że Matka Przenajświętsza wysłucha modlitw, bo już pojawiają się dobre znaki:)

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?