Sylwia: Maryja nas wysłuchała, będziemy rodzicami!

13 stycznia 2014 r. ukończyłam drugą Nowennę Pompejańską w intencji macierzyństwa (a siódmą z kolei). Przed ukończeniem części dziękczynnej- tj. w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia test ciążowy wyszedł pozytywnie. Powtórzyłam go w wigilię i również otrzymałam pozytywny wynik!

Kilka dni temu byłam na wizycie lekarskiej, potwierdzono siedmio-tygodniwą ciążę! Dziękuję Tobie Maryjo z całego serca za łaskę, którą nas obdarowałaś! Naszego szczęścia nie sposób opisać zwłaszcza, że w ciągu ostatnich 7 lat zaszłam dwukrotnie w ciąże, które niemalże natychmiast poroniłam zaraz po tym, jak się o nich dowiedziałam.

Ja już w listopadzie ubiegłego roku się poddałam i pogodziłam się losem, że tylko adopcja będzie w grę wchodziła. W myślach rozmawiałam z Panem Bogiem i mówiłam do Niego: ”Jeśli taka Twoja wola Panie Boże to ja ją akceptuję i się na nią godzę”, choć uwierzcie, że łatwo to mi to nie przyszło.

Ponoć nadzieja umiera ostatnia- a ona w listopadzie we mnie umarła. A tu nagle taka radosna nowina jak najlepszy na świecie gwiazdkowy prezent!

Bardzo się boimy by coś ponownie się złego nie stało. Dlatego chwyciłam dzisiaj do ręki różaniec by zacząć kolejną nowennę o opiekę nad maleństwem, które noszę pod sercem i nad nami. Królowo Różańca Świętego- módl się za nami i nas nie opuszczaj! Bardzo Cię prosimy!

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
SylwiaAnna MMkrzyśEwaBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Strasznie się cieszę z takich świadectw wink Oby się Wam wszystko ułożyło wink
Ja jestem samotna i marzę o rodzinie. Mam nadzieję, że kiedyś i mi będzie dana taka radość.

Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Droga M. to ja Tobie dziękuję za Twój komentarz oraz za Twoją życzliwość. W podzięce pomodlę się za Ciebie. Ja jestem głęboko przekonana, że Maryja okryła Cię swym matczynym płaszczem i postawi na Twojej drodze tego kogoś, z kim będziesz mogła kroczyć przez życie. Czasem tylko, tak mi się zdaje, że trzeba wierzyć i uzbroić się w cierpliwość. Ja dostałam to co chciałam gdy pogodziłam się ze swoim losem i może to jest tak, by zaakceptować w pełni swoje położenie i bezgranicznie zaufać Panu Bogu. Może właśnie tego chciał ode mnie Pan Bóg? Niech Matka Boska zawsze będzie z Tobą… Czytaj więcej »

M.
Gość
M.

Bardzo Ci Sylwio dziękuję za te słowa i modlitwę wink

Ewa
Gość
Ewa

Ale dobra wiadomość przeczytana na koniec dnia. Módlcie się do Maryi i św. Dominika!

Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Ewo- ja nie potrafię dnia bez różańca przeżyć. Obrazek ze św. Dominikiem i z modlitwami o Jego wstawiennictwo noszę przy sobie,i codziennie proszę o opiekę nad maleństwem. Mam również pasek św. Dominika, który polecam nosić ciężarnym. Dziękuję Tobie i polecam Ciebie Matce Bożej! Szczęść Boże!

Beata
Gość
Beata

Bardzo się cieszę Sylwio z twojego szczęścia. Czytając Twoje piękne świadectwo mam łzy w oczach. Twoja historia napawa i mnie nadzieją,że Matka Boża wyprosi i dla nas z mężem łaskę macieżyństwa. Staramy się już czwarty rok… Rok temu zaczęłam swoją pierwszą Nowennę w tej intencji,tydzień temu zaczęłam drugą(w sumie piątą) o ten piękny cud. Jestem dobrej myśli,oddałam się cała naszej Matce Najświętszej,Ona wszystko może i zawsze zwycięża. Jeśli mogę prosić o modlitwę za nas,będę bardzo wdzięczna. Pomodlę się za Ciebie i Twoje dzieciątko,za szczęśliwy poród. Niech Wam Pan Bóg błogosławi

Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Mi łzy płyną jak Twój Beatko komentarz czytam, bo jak bym siebie widziała i to wcale nie tak dawno temu. Zdaję sobie sprawę jak Wam ciężko i przez co musicie przechodzić. Ja o ciąży dowiedziałam się w trakcie drugiej nowenny o macierzyństwo więc możliwe że i Was Matka Boska niebawem obdaruje radosną nowiną! Nie traćcie wiary! Ja otrzymałam łaskę macierzyństwa w momencie gdy bezgranicznie zaufałam Panu Bogu i zaakceptowałam fakt braku posiadania potomstwa. Może to jest tak by bezgranicznie wierzyć i ufać Panu Bogu, nie wiem bo teologiem nie jestem, ale w głębi serca tak czuję, że tak było w… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Gratulacje, podziekowania dla Maryi za łaske dla Was i życzę błogosławieństwa Wam jako Rodzicom – miłości wzajemnej i mądrości w wychowaniu tego dziecka które jest tak cennym darem

Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Dziękuję Ewo! I Tobie również życzymy błogosławieństwa bożego! Niech Pan Bóg będzie z Tobą!

krzyś
Gość
krzyś

witam wszystkich już od ponad roku czytam te świadectwa i cieszę się z każdej takiej wiadomości iż komuś się udało ja wiele razy zaczynałem np jednak dopiero teraz może mi się uda ale nie o tym polecam akt zawierzenia niepokalanemu sercu matki Bożej Królowej polski takie zawierzenie odbywa w 1 sobotę miesiąca w Częstochowie można też zobaczyć na http://www.avemaryja.pl

Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Krzysiu dziękuję za Twój cenny komentarz. Warto wiedzieć że niniejszego aktu można dokonać. Szczęść Boże!

Anna MM
Gość
Anna MM

SYLWIA: WIERZCIE
Wpisany w 13 sierpnia 2013 Świadectwa o nowennie przez Marek (adm.) 7 komentarzy
„Odmawiałam Nowennę w zeszłym roku w intencji zdrowia po przeprowadzonej operacji. Dziś czuję się już prawie całkiem dobrze. Wierzę,że Matka Boża w tym pomogła. Dzis jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny-modlę się o upragnione dziecko.Może ktoś chciałby razem ze mną pomodlić się? Zapraszam. Bardzo pragnę mieć dziecko.”
SYLWIA CZY TO BYŁ TWÓJ WPIS?

Sylwia
Gość
Sylwia

Odmówię modlitwę w Twojej intencji Anno! Szczęść Boże!

Anna MM
Gość
Anna MM

To dla mnie bardzo ważne: czy to był Twój wpis? Możesz do mnie napisać na adres: anna.mm@vp.pl
Bardzo proszę.

Sylwia
Gość
Sylwia

o który wpis Tobie chodzi?

Sylwia
Gość
Sylwia

Jeśli chodzi o świadectwo „Sylwia: wierzcie (…)” to nie byłam ja.Pozdrawiam

Anna MM
Gość
Anna MM

Dziękuję Ci za odpowiedź.Niech Ci Bóg błogosławi. Mam nadzieję, że Sylwia od tego innego „wpisu” też już cieszy się macierzyństwem.
Pozdrawiam – trzykrotna mama – Ania