Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach

Tak jakby ktoś podążał krok przed nami i ułatwiał życie na co dzień. Są to drobiazgi, ale jakże pomocne i jakże wyraźne, nie sposób się nie zorientować, że to pomoc Maryi na każdym kroku.
Read More

JANUSZ: Nawrócony na zawsze

Przed chorobą oddaliłem się od wiary katolickiej, zacząlem powątpiewać w Nią. Zacząłem czytać ksiązki o OOBE (out of body experience),czyli o eksperymentach wyjścia poza ciało. Trenowałem jak wejść w stan OOBE. Gdy raptem w wakacje zachorowałem,zacząłem jeżdzić po klinikach,a wyniki nie polepszały się. Myślałem,że nie długo przyjdzie czas rozstania z tym światem. Płakałem w samotności,by żona i córka nie widziały moich łez.
Read More

Rafał: Praca – cudowne wstawiennictwo Maryi

Witam wszystkich serdecznie, chcialbym podzielić się z Wami łaskami jakie otrzymałem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejanskiej. O Nowennie dowiedziałem się od mamy. Mama zachęciła mnie do jej odmawiania. Dlugo sie zbierałem i jakos nie moglem. Pod koniec kwietnia podjąłem decyzję o rozpoczęciu. Zacząłem odmawiac 3 maja.Przeczytaj Rafał: Praca – cudowne...
Read More

Basia: z Tobą i z różańcem w ręku nie zginę

Moja wiara w skuteczność modlitwy NP była tak duża że otrzymałam upragnioną łaskę już w pierwszym dniu jej odmawiania i tak się zadziwiłam ze tak szybko mi Królowa Różańca pomogła a było to 13 lutego ubiegłego rokuPrzeczytaj Basia: z Tobą i z różańcem w ręku nie zginę
Read More

Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Read More

Emilka: łaski w nowennie

Dzięki tej nowennie – wytrwałej modlitwie różańcowej – Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi przywraca mi życie! Zanim zaczęłam się modlić, byłam na skraju załamania nerwowego, czułam, że grozi mi głęboka depresja. Kilka tygodni wcześniej byłam w takim stanie, że nie wierzyłam już w to, aby cokolwiek, nawet ta modlitwa, mogło mi pomóc. Mimo wszystko zaczęłam się ufnie (wbrew nadziei!) i gorąco modlić.Dzięki nowennie dostałam światło. Uświadomiłam sobie, dlaczego dotknęłam dna i wiem, jak się od niego odbić. Wczoraj ją zakończyłam i czuję się jak nowo narodzony człowiek. Wiem, że jeszcze podejmę modlitwę nowenną pompejańską i wiem także, o co mam się modlić. O to, abym dobrze wypełniła swoje powołanie życiowe (rozeznałam je w trakcie tej nowenny).

Otrzymałam tak wiele łask i tak dużo światła, dostałam wszystko, o co prosiłam! Jestem szczęśliwa. Otworzyłam się na przebaczenie ludziom, którzy mnie ranili. Mam wielką mobilizację do pracy nad sobą. To prawda, były pokusy i dręczące myśli – pokusy zwątpienia w to, że Pan Bóg mnie uzdrowi, ale kiedy ufnie brałam do ręki różaniec – przychodziła pomoc. Różaniec jest potężną bronią. Matka Boża może wszystko wyjednać w swego Syna, a zły bardzo boi się tej modlitwy. Różaniec nie oddala od życia, ale wyprasza nam łaski i siłę, aby człowiek sobie poradził ze wszystkimi problemami. Przecież sama Maryja powiedziała, że nie ma takiego problemu, którego by nie można rozwiązać przy jego pomocy! Potrzeba nam tylko wiary, ufnej wiary, która nie wątpi. Chwała Ci, Panie!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emilka: łaski w nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Dzięki Emilko za wspaniałe świadectwo.Daje mi ti iskierkę nadzieji,że i mnie Królowa Różańca Świętego wysłucha.,

Sylwia
Gość
Sylwia

Alleluja!! Ale piękne świadectwo! Dziękuję Ci za nie!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?