Ilona: Rzucenie nałogu dzięki nowennie pompejańskiej

Kochani pragnę podzielić się z Wami łaską, którą otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Swoją przygodę z Nowenną zaczęłam w 2018 roku. Modliłam się wtedy o zdrowie, czułam się okropnie – byłam obolała i miałam podejrzenie powiększenia śledziony. Przypadkowo dowiedziałam się o Nowennie. Zawierzyłam Kochanej Maryi swoją prośbę o wymodlenie sobie zdrowia. Muszę dodać, że w tamtym okresie paliłam nałogowo papierosy – przez 7 lat. W trakcie odmawiania drugiej części różańcowej – części dziękczynnej rzuciłam papierosy. Dla mnie to był szok ponieważ, wcześniej nic mi nie pomagało rozstać się z nałogiem a próbowałam naprawdę wielu rzeczy. Teraz wiem że to cud, ponieważ modląc się o zdrowie rzuciłam palenie papierosów. I tak do dnia dzisiejszego – nieprzerwanie od 3 lat nie palę papierosów. Dziękuję Ci Kochana Maryjo za wysłuchanie mojej prośby. To nowenna nie do odparcia !
W ciągu tych kilku lat także odmawiałam NP i prosiłam Maryję o wysłuchanie próśb. Wiem ,że Maryja wie co jest dla mnie najlepsze i wszystko wydarzy się w swoim czasie.
Polecam Wam kochani z całego serca zawierzenie swojego życia Maryi , oddanie się jej oraz o odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!