Julia: Nawrócenie

Bóg ma plan na odzyskanie każdej duszy. 8 maja (Święto Matki Bożej Pompejańskiej) zdałam sobie sprawę z moich grzechów i poczułam potrzebę powrotu do Boga. Matka Boża tak mnie poprowadziła, że równo 2 tygodnie później zaczęłam nowennę. Nawet nie myślałam wtedy, że dam radę ją skończyć. Przez następne 54 dni, praktycznie codziennie zdawałam sobie sprawę z kolejnych grzechów i zastanawiałam się jak je naprawić. Ten czas mnie zmienił, mimo tego, że prosiłam tylko o uwolnienie od niepokoju, dostalalm dużo wiecej. Zerwałam z każdym grzechem ciężkim, w miarę możliwości naprawiam szkody, ale co najważniejsze wróciłam do Boga i teraz wiem, że nawet przez chwilę nie byłam sama niezależnie od tego, co robiłam i zawsze mam do kogo się zwrócić. Bóg nigdy nikogo nie opuścił, to my Go opuszczamy.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

 • Znam to powiedzenie: Sen mara, Bóg wiara. Ale dzisiejszej nocy miałam koszmarny sen, który utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze robię modląc się. Otóż: Przyśnił mi się szatan, kazał mi ciężko pracować, za darmo, w wyniszczającej fizycznie oraz psychicznie pracy. Byłam w tym śnie w Częstochowie, bardzo chciałam iść na Jasną Górę pomodlić się do MB Jasnogórskiej o pracę na umowę o pracę, blisko domu. Szatan mi tego zakazywał, kazał mi ciężko pracować i znęcał się nade mną. Powiedział wprost: od 1 do 15 sierpnia pracujesz u mnie, a potem do końca życia będziesz bezrobotna. Nie pozwolę Ci pracować gdzie ty chcesz. Ja bardzo chciałam iść do Maryi Jasnogórskiej, a szatan mi zakazywał. Odmówiłam N Rozwiązującą Węzły o rozwiązanie węzła trudności z znalezieniem pracy blisko domu, Nowennę Pompejańską dwukrotnie o łaskę pracy. Czy różaniec w tym przypadku miałby aż tak wielką moc, że szatan jest zdesperowany, strasząc mnie w ten sposób?

  • Kasia, możliwe że tak. Szatan jest w stanie podszyć się pod każdego i nawet przeniknąć do nas we śnie. Ja dziś miałem tez bardzo dziwny a zarazem bardzo realny sen. Bardzo wyraźny. Od jakiegoś czasu modlę się o ponowne rozbudzenie uczuć do mnie przez miłość mojego życia. I dziś mi się śniła że bardzo płakała przez krzywdy jakie jej wyrządziłem, a wyrządziłem wiele. Bardzo mnie to zabolało. A później we śnie dostałem bardzo jasny i bardzo mocny i realny przekaz. PANIE WYRWIJ (TU IMIĘ DZIEWCZYNY O KTÓREJ WSKRZESZENIE MIŁOŚCI SIĘ MODLĘ) Z WŁADZY LUCYFERA. Było to tak realne że się obudziłem. i natychmiast odmówiłem 10 różańca. a tego zdania nie zapomnę na bardzo długo. Będę się teraz modlił bardzo za Nią bo wiem że potrzebuje mojej modlitwy. Dlatego nie traćmy nadziei. Chrystus znajdzie zawsze sposób aby dać nam jakiś znak, wskazówkę co mamy robić jeśli tylko chcemy iść Jego drogą.

   Jezu, Ty się tym zajmij…..

  • Mi również bardzo przeszkadzał podczas odmawiania NP. Modliłam się o nawrócenie pewnej osoby. Po kilku dniach od rozpoczęcia nowenny zaczęłam się modlić w samochodzie w drodze do i z pracy i dwa razy mi się zepsuł samochód, dodatkowo ostatni dzień mojej nowenny przypadał w sobotę kiedy w Sanktuarium w Pompejach było odprawiane nabożeństwo, złożyłam swoją intencję i gdy nastąpił ten dzień nie mogłam znaleźć transmisji mszy w Pompejach ale włączyłam sobie transmisję z Jasnej Góry o 7 rano, a byłam wtedy w pracy i niedługo po rozpoczęciu mszy kolega z pracy zaczął mnie obrażać.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!