Julia: Nawrócenie

Bóg ma plan na odzyskanie każdej duszy. 8 maja (Święto Matki Bożej Pompejańskiej) zdałam sobie sprawę z moich grzechów i poczułam potrzebę powrotu do Boga. Matka Boża tak mnie poprowadziła, że równo 2 tygodnie później zaczęłam nowennę. Nawet nie myślałam wtedy, że dam radę ją skończyć. Przez następne 54 dni, praktycznie codziennie zdawałam sobie sprawę z kolejnych grzechów i zastanawiałam się jak je naprawić. Ten czas mnie zmienił, mimo tego, że prosiłam tylko o uwolnienie od niepokoju, dostalalm dużo wiecej. Zerwałam z każdym grzechem ciężkim, w miarę możliwości naprawiam szkody, ale co najważniejsze wróciłam do Boga i teraz wiem, że nawet przez chwilę nie byłam sama niezależnie od tego, co robiłam i zawsze mam do kogo się zwrócić. Bóg nigdy nikogo nie opuścił, to my Go opuszczamy.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
30.07.20 10:25

Znam to powiedzenie: Sen mara, Bóg wiara. Ale dzisiejszej nocy miałam koszmarny sen, który utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze robię modląc się. Otóż: Przyśnił mi się szatan, kazał mi ciężko pracować, za darmo, w wyniszczającej fizycznie oraz psychicznie pracy. Byłam w tym śnie w Częstochowie, bardzo chciałam iść na Jasną Górę pomodlić się do MB Jasnogórskiej o pracę na umowę o pracę, blisko domu. Szatan mi tego zakazywał, kazał mi ciężko pracować i znęcał się nade mną. Powiedział wprost: od 1 do 15 sierpnia pracujesz u mnie, a potem do końca życia będziesz bezrobotna. Nie pozwolę Ci pracować gdzie… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
30.07.20 11:43
Reply to  Kasia

Kasia, możliwe że tak. Szatan jest w stanie podszyć się pod każdego i nawet przeniknąć do nas we śnie. Ja dziś miałem tez bardzo dziwny a zarazem bardzo realny sen. Bardzo wyraźny. Od jakiegoś czasu modlę się o ponowne rozbudzenie uczuć do mnie przez miłość mojego życia. I dziś mi się śniła że bardzo płakała przez krzywdy jakie jej wyrządziłem, a wyrządziłem wiele. Bardzo mnie to zabolało. A później we śnie dostałem bardzo jasny i bardzo mocny i realny przekaz. PANIE WYRWIJ (TU IMIĘ DZIEWCZYNY O KTÓREJ WSKRZESZENIE MIŁOŚCI SIĘ MODLĘ) Z WŁADZY LUCYFERA. Było to tak realne że się… Czytaj więcej »

Mariola
Mariola
30.07.20 19:28
Reply to  Kasia

Mi również bardzo przeszkadzał podczas odmawiania NP. Modliłam się o nawrócenie pewnej osoby. Po kilku dniach od rozpoczęcia nowenny zaczęłam się modlić w samochodzie w drodze do i z pracy i dwa razy mi się zepsuł samochód, dodatkowo ostatni dzień mojej nowenny przypadał w sobotę kiedy w Sanktuarium w Pompejach było odprawiane nabożeństwo, złożyłam swoją intencję i gdy nastąpił ten dzień nie mogłam znaleźć transmisji mszy w Pompejach ale włączyłam sobie transmisję z Jasnej Góry o 7 rano, a byłam wtedy w pracy i niedługo po rozpoczęciu mszy kolega z pracy zaczął mnie obrażać.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x