Paulina: Cud poczęcia

Nasza historia rozpoczęła się 23 sierpnia 2014r. kiedy stanęliśmy z mężem na ślubnym kobiercu. Małżeństwo zapoczątkowało ogromne pragnienie posiadania potomstwa i wraz z upływającym czasem pragnienie to stawało się coraz silniejsze. Po roku nieudanych prób wybraliśmy się do lekarza, który nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Po jakimś czasie wybraliśmy się do kolejnego lekarza i tam przez 3 lata szukaliśmy powodu naszych niepowodzeń. Ciagle jednak wierzyliśmy, że Pan Bóg ześle nam upragnione dzieciątko. W tym czasie 3 razy brałam udział w pieszej pielgrzymce do Częstochowy i nieustannie się modliłam. Nowennę Pompejańską w intencji naturalnego poczęcia dziecka odmówiłam dwa razy. Modlitwa była dla mnie ukojeniem. Gdy naokoło kolejne pary spodziewały się dziecka, my jeszcze bardziej szturmowalismy Niebo, aby wysłuchano naszej prośby. Przekonałam męża i w 2018r. wspólnie odmówiliśmy Nowennę Pompejańską. Jednak kolejne miesiące mijały, a nam było coraz trudniej. W maju 2019r. byliśmy u lekarza po raz ostatni. Odpuściliśmy sobie wizyty, ponieważ lekarz nie znalazł żadnej przyczyny, proponował nam in vitro, na które oboje się nie zgodziliśmy. Od tego czasu staraliśmy się pogodzić z myślą, że nie jest nam dane posiadać potomstwa. W mojej głowie zaczęła krążyć myśl o adopcji, do której powoli, ale skutecznie przekonywałam mojego męża. To był bardzo trudny czas, przy każdej spowiedzi nie potrafiłam opanować łez. Chciałam być mamą i pragnęłam, aby mój mąż został tatą.
15 sierpnia 2019r. gdy mój organizm zaczął dawać mi sygnały, że mogę być w ciąży, zaufałam Maryi i zawierzyłam jej moje dzieciątko. 18 sierpnia zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży. Nasze szczęście nie ma granic. Klara Maria ma przyjść na świat w kwietniu 2020r. Dziękuję Ci Mateńko za Twoje wstawiennictwo, za Twoją opiekę. Dziękuję za mojego wspaniałego męża. Nie traćcie nadziei! My doświadczyliśmy Cudu.

NOWOŚĆ

Modlitwy do św. Józefa

Nowenna - Septenna

- Różaniec - Siedem boleści

- Litania - Za konających

2,50

  • Cieszę się! Ja również doświadczyłam cudu. Pozdrawiam wszystkich, którzy się modlą.

  • Chwała Panu niech jego miłosierdzie trwa na wieki niech każdy pozna jego dobroć serca i łask o które prosi amen zdrowia dla wszystkich zycze

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!