Piotr: Odmawiajcie nowennę pompejańską!

Mam na imię Piotr, mam 24 lata. Od trzech lat rok po roku odmawiałem Nowennę Pompejańską w wybranej przez siebie intencji. Mimo iż nie jestem wybitnie religijny i wiele razy oddalam się w swoich grzechach od Boga to dzięki odmawianiu różańca wracam jak „syn marnotrawny” i czuję matczynną opiekę Matki, która nigdy nie opuszcza swoich dzieci i wyprasza u Pana potrzebne nam łaski. Jestem pewien że dzięki odmówionym nowennom moje prośby zostały w 100% spełnione. Ukończyłem studia, otrzymałem wymarzoną pracę, mam łaski zdrowia fizycznego i duchowego. Módlcie się Nowenną Pompejańską. Zaświadczam o jej skuteczności. Powierzajcie się Matce Bożej.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Pietrekmena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Super ,że Maryja Ci pomaga ,dobrze by było ,abyś w dowód wdzięczności ty też zaczął pomagać Jej traktując poważnie Jej prośby np. z objawień Fatimskich lub innych.

Pietrek
Gość
Pietrek

O ja również jestem Piotr , mam 24 lata , kiedyś odmówiłem pół nowenny , też wracam jak syn marnotrawny , ostatni raz w kościele byłem z dwa miesiące temu i jakoś nie chce mi się chodzić , skończyłem studia których nie lubię , nie mam pracy , siedzę u mamy , ale zdrowie luks , chciałbym żyć na maksa jak Maksymilian , pozdrawiam.