Karol: Duszo ma Pana chwal

Przyszedł czas by chwalić Boga za jego łaski. Mam 20 lat i za sobą już kilka nowenn w różnych intencjach o miłość, czystość, o uwolnienie z lęku. Część z nich się spełniła, a część nie, ale najpiękniejsze jest to, że otrzymałem więcej, niż chciałem, dostałem to, o co nie prosiłem. Modlitwa na różańcu przybliżyła mnie do Boga, od niej wszystko się zaczęło. Dziś myślę, że jestem o jeden krok bliżej w drodze do naszego Ojca w Niebie. Moje serce z każdą nowenną czuło jeszcze większy głód Boga, zacząłem czytać Pismo Święte, obecnie staram się to robić codziennie, podobnie jak uczęszczanie na eucharystie również w trakcie tygodnia. Od niedawna podjąłem duchową adopcję i pokładam nadzieję, że moja modlitwa ocali jedno bezbronne życie. Ta modlitwa nauczyła mnie cierpliwości, ufności, że to Bóg kieruje moim życiem i to jemu je oddaje. Za chwilę rozpoczynam studia, mam nadzieję, że będzie to owocny czas dla mojego duchowego rozwoju. Proszę was o, chociaż o jedną modlitwę za mnie. Bogu niech będą dzięki za każdą osobę, która czyta to świadectwo. Zachęcam cię, byś podjął się tej modlitwy, a jeśli już ją odmawiasz, wytrwaj w niej.

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską

  • Proponuję pomódlmy się za księdza, który w zeszlotygodniowej tragedii na Giewoncie został trzykrotnie porażony piorunem,a pomimo to pomagał rannym i udzielał im rozgrzeszenia. Sam przeżył, ale walczy o zdrowie. Było o nim dziś w jednym z programów interwencyjnych w telewizji.

  • Karolu, jestes naprawde wartosciowym mezczyzna. Niech Ci Pan Bog blogoslawi. Oby takich mlodych ludzi bylo jak najwiecej. Zycze Ci pomyslnosci na studiach i wogole w zyciu. Szczesc Boze.

  • Proszę o modlitwę o zakończenie pozytywne trudnych spraw Z ludźmi którzy walą mnie po głowie zniszczyli psychikę…..doprowadzili do życia w dolinie ŁEZ I bezradności A mam m ale DZIECI I sama je wychowuje .Proszę aby ci ludzie przez SWE osobiste życiowe zakręty zatrzymali się w swym doręczeniu innych I zajęli się sobą.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    Rozdajemy obrazki

    z nowenną pompejańską