Zbigniew: Liczne łaski

Na nowenne jak większość osób trafiłem w chwili największego zwątpienia. Gdy nie wiedziałem już co mam począć trafiłem w internecie na nowenne.’ I tak zacząłem się modlić ta nowenna w różnych intencjach o zdrowie o pracę itp.

Większość próśb się spełniła bądź się spełnia i to widzę. Nowenny dotyczyły oczywiście nie tylko mnie  ale również moich bliskich. Sama nowenna jako modlitwa dodaje sił i podnosi na duchu co jest niesamowite bo nigdy czegoś takiego nie czułem. Co prawda najważniejsza intencja w której odmówiłem już 3 nowenny czyli o poznanie swojej drugiej połówki nie spełniła się nadal pomimo, że od pierwszej nowenny minęło już 2 lata ja wciąż wracam do nowenny w trudnych chwilach. i wierzę że w końcu znajdę ta druga połówkę.

Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MariaAnnaTamara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Tamara
Gość
Tamara

Myślę, że jeżeli się modlimy we własnych intencjach to spełniamy je. Tak przynajmniej piszesz, trzeba wytrwałości i nie poddawania się zwatpieniu , ale też podążanie za glosem serca. Niech Bóg pomaga! Trzeba realnie też szukać tej osoby. Powodzenia.

Anna
Gość
Anna

Ja miałam kilka podejść. Jak do tej pory udało mi się skończyć tylko o pracę i ją otrzymałam, z czego jestem ogromnie wdzięczna smile też modliłam się o tę drugą połowę, ale odpuściłam sad odmawiałam NP w dwóch intencjach jednocześnie i to chyba jednak za dużo na raz. Teraz kończę drugą intencję. Później chyba znów spróbuję za siebie smile Podziwiam, że się nie poddajesz i modlisz dalej, bo widzę na swoim przykładzie, że to takie proste nie jest, choć intencja o ułożenie życia uczuciowego to dobra motywacja do wytrwania wink
Życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości!

Maria
Gość
Maria

U mnie minęły już 3 lata jak odmówiłam nowennę o druga połówkę:) Ale też się nadal modlę w tej intencji, różnymi modlitwami!:) Zyczę dużo wytrwałości:)