Zbigniew: Liczne łaski

Na nowenne jak większość osób trafiłem w chwili największego zwątpienia. Gdy nie wiedziałem już co mam począć trafiłem w internecie na nowenne.’ I tak zacząłem się modlić ta nowenna w różnych intencjach o zdrowie o pracę itp.

Większość próśb się spełniła bądź się spełnia i to widzę. Nowenny dotyczyły oczywiście nie tylko mnie  ale również moich bliskich. Sama nowenna jako modlitwa dodaje sił i podnosi na duchu co jest niesamowite bo nigdy czegoś takiego nie czułem. Co prawda najważniejsza intencja w której odmówiłem już 3 nowenny czyli o poznanie swojej drugiej połówki nie spełniła się nadal pomimo, że od pierwszej nowenny minęło już 2 lata ja wciąż wracam do nowenny w trudnych chwilach. i wierzę że w końcu znajdę ta druga połówkę.
0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tamara
Tamara
08.08.19 21:33

Myślę, że jeżeli się modlimy we własnych intencjach to spełniamy je. Tak przynajmniej piszesz, trzeba wytrwałości i nie poddawania się zwatpieniu , ale też podążanie za glosem serca. Niech Bóg pomaga! Trzeba realnie też szukać tej osoby. Powodzenia.

Anna
Anna
08.08.19 23:46

Ja miałam kilka podejść. Jak do tej pory udało mi się skończyć tylko o pracę i ją otrzymałam, z czego jestem ogromnie wdzięczna 🙂 też modliłam się o tę drugą połowę, ale odpuściłam 🙁 odmawiałam NP w dwóch intencjach jednocześnie i to chyba jednak za dużo na raz. Teraz kończę drugą intencję. Później chyba znów spróbuję za siebie 🙂 Podziwiam, że się nie poddajesz i modlisz dalej, bo widzę na swoim przykładzie, że to takie proste nie jest, choć intencja o ułożenie życia uczuciowego to dobra motywacja do wytrwania 😉 Życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości!

Maria
Maria
09.08.19 09:08

U mnie minęły już 3 lata jak odmówiłam nowennę o druga połówkę:) Ale też się nadal modlę w tej intencji, różnymi modlitwami!:) Zyczę dużo wytrwałości:)

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x