Natalia: Małżeństwo od nowa

Witajcie! Jestem już w drugiej części mojej drugiej nowenny. To była moja ostatnia deska ratunku. Między mną a moim mężem było tak tragicznie, że zamierzalam od niego odejść.

Nie szanował mnie, manifestował swą nienawiść strasznymi słowami, znikał bez słowa. I ja popadlam w nienawiść do niego… Widząc to cierpiały nasze dzieci.

Dwa lub trzy dni po rozpoczęciu nowenny mąż przyszedł odmieniony. Przez p)pewien czas podchodzilam do jego przemiany z rezerwą, aż w końcu dzięki jego nowej łagodności zyczliwości zauwazylam w sobie wiele rzeczy, ktorymi ranilam męża, ujrzałam, jak inaczej mogę reagować na jego nerwy, jak wiele mogę przemilczeć. Obecnie od miesiąca żyjemy W) przyaźni i z uśmiechem. Rozmawiamy. Staramy się dbać o siebie nawzajem. Dzieci są pogodne i spokojne.

Czy pewnego dnia przyjdzie miłość? Ufam Bogu i wierzę, że nie poskąpi nam i tej łaski, prędzej czy pozniej.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
halinaewaanonimMiśkakrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Pieknie! Niech Wam Pan Bog Blogoslawi.

Miśka
Gość
Miśka

Chwała Bogu! Boże choć Cię nie pojmuję, jednak nad wszystko miłuję, nad wszystko co jest stworzone boś Ty dobro nieskończone.

anonim
Gość
anonim

Takie świadectwa podnoszą na duchu moje serce, Cieszę się razem z wami.

ewa
Gość
ewa

Ja również pragnęłabym zacząć wszystko od nowa… ale na razie nie jest mi to dane… Z Panem Bogiem!!!

halina
Gość
halina

Jestem w polowie odmawiania nowenny w intencji mojego syna cierpiacego na depresje brak pieniedzy i chorobe alkoholowa . Kochani wiem ze w tym czasie zdazaly sie rozne drobne cuda dzieki ukochanej Maryji wierze mocno ze syn pokona to straszliwe uzaleznienie przy pomocy Pana Boga Jezusa i Maryji .Kocham Cie Maryjo za wszystko. Halina

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ