Natalia: Małżeństwo od nowa

Witajcie! Jestem już w drugiej części mojej drugiej nowenny. To była moja ostatnia deska ratunku. Między mną a moim mężem było tak tragicznie, że zamierzalam od niego odejść.

Nie szanował mnie, manifestował swą nienawiść strasznymi słowami, znikał bez słowa. I ja popadlam w nienawiść do niego… Widząc to cierpiały nasze dzieci.

Dwa lub trzy dni po rozpoczęciu nowenny mąż przyszedł odmieniony. Przez p)pewien czas podchodzilam do jego przemiany z rezerwą, aż w końcu dzięki jego nowej łagodności zyczliwości zauwazylam w sobie wiele rzeczy, ktorymi ranilam męża, ujrzałam, jak inaczej mogę reagować na jego nerwy, jak wiele mogę przemilczeć. Obecnie od miesiąca żyjemy W) przyaźni i z uśmiechem. Rozmawiamy. Staramy się dbać o siebie nawzajem. Dzieci są pogodne i spokojne.

Czy pewnego dnia przyjdzie miłość? Ufam Bogu i wierzę, że nie poskąpi nam i tej łaski, prędzej czy pozniej.
0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krystyna
krystyna
09.08.19 18:13

Pieknie! Niech Wam Pan Bog Blogoslawi.

Miśka
Miśka
09.08.19 19:24

Chwała Bogu! Boże choć Cię nie pojmuję, jednak nad wszystko miłuję, nad wszystko co jest stworzone boś Ty dobro nieskończone.

anonim
anonim
09.08.19 19:55

Takie świadectwa podnoszą na duchu moje serce, Cieszę się razem z wami.

ewa
ewa
10.08.19 16:51

Ja również pragnęłabym zacząć wszystko od nowa… ale na razie nie jest mi to dane… Z Panem Bogiem!!!

halina
halina
04.11.19 08:45

Jestem w polowie odmawiania nowenny w intencji mojego syna cierpiacego na depresje brak pieniedzy i chorobe alkoholowa . Kochani wiem ze w tym czasie zdazaly sie rozne drobne cuda dzieki ukochanej Maryji wierze mocno ze syn pokona to straszliwe uzaleznienie przy pomocy Pana Boga Jezusa i Maryji .Kocham Cie Maryjo za wszystko. Halina

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x