To pierwsze w Polsce świadectwo nowenny pompejańskiej!

Na naszej stronie jest prawie 10 tysięcy świadectw… a jak to się wszystko zaczęło? Jak Matka Boża zaczęła dawać swoje łaski przez nowennę pompejańską? Jakie było pierwsze świadectwo łaski otrzymanej przez odmówienie nowenny?

Było to w roku 2011 nie mieliśmy jeszcze tej strony, nie było gazety „Królowa Różańca Świętego” ani Fundacji Królowej Różańca. Była tylko jedna wydana przez nas książka „Cuda i łaski Królowej Różańca świętego” bł. Bartola Longa od której…. WSZYSTKO w Polsce się zaczęło… Ale posłuchajcie tej relacji:

„Dziś do Wydawnictwa Rosemaria zadzwoniła spłakana kobieta. Pani Wanda ze Starogardu Gdańskiego chorowała na raka piersi. Miała wielkiego guza pod piersią i przerzuty na węzły chłonne, zajętą i opuchniętą rękę, oraz plecy. Otrzymała chemioterapię która nie dawała rezultatu. Chemię jej zmieniano, ale także nic nie pomagało. Kiedy przeczytała książkę „Cuda i łaski Królowej Różańca świętego” bł. Bartola Longa, zaczęła odmawiać nowennę pompejańską. Pierwsza nowenna szła jej bardzo źle, ledwo mówiła, była bardzo słaba i chora, ale jednak udało się jej dokończyć nowennę (54 dni). Po niej tej zaczęła odmawiać drugą, wszystkie 4 części różańca.

17 maja na badaniach w Akademii Medycznej w Gdańsku nie stwierdzono raka. Badały panią Wandę dwie panie lekarki w tym jedna z Rzymu. Obie były zdziwione i uradowane tym faktem, że nie stwierdziły guza. Węzły chłonne były w normalnym stanie, opuchlizna zeszła. Badania krwi potwierdziły diagnozę lekarek, że rak zniknął. Po guzie zostało tylko
wgłębienie. Wyniki  miała idealne (jak młoda zdrowa osoba) tak jakby choroby nigdy nie było… Pani Wanda wie, że została uzdrowiona dzięki odmówieniu nowenny pompejańskiej. Dziękuje Maryi za to cudowne uzdrowienie i wszędzie gdzie może daje świadectwo swojego uzdrowienia. Kiedy zadzwoniła aby podzielić się tym wspaniałym świadectwem, płakała ze szczęścia i radości z powodu tego cudu. Niech każdy wie, że Matka Boża Różańcowa nagradza wytrwałą modlitwę.”

Za tym  PIERWSZYM naszym świadectwem ruszyła lawina następnych świadectw i łask… I TAK JEST DO DZIŚ!

Ta książka od której w Polsce zaczęły się cuda nowenny pompejańskiej jest nadal dostępna! Zobacz: 

Książka: Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach

Książka: Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach Bartolo Longo

Niezwykła, bardzo popularna książka błogosławionego Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach oraz liczne objawienia i cuda Maryi w Pompejach i innych miejscach, związanych z cudownym obrazem i świątynią.

Zobacz

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!