Kapłan do moderacji komentarzy i świadectw

Często we wpisach pojawia się sprawa kapłana do moderacji komentarzy czy świadectw tutaj. Niestety my jako świecka Fundacja Królowej Różańca Świętego nie mamy takiego kapłana, ani nie znamy żadnego, który by miał na tyle czasu aby codziennie kilka godzin moderować wpisy i świadectwa na tej stronie. Ale może ktoś z Was zna takiego kapłana, który ma na tyle czasu aby to robić – za darmo niestety gdyż nie mamy funduszy aby opłacać taką pracę na stronie. Prosimy o kontakt w komentarzach lub na maila: apostolat@rozaniec.info

Szczęść Boże,

Agnieszka, Admin – wolontariusz.

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MichalinabnbnLissa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lissa
Gość
Lissa

usunięty wpis. Nie na temat. Admin Aga

bnbn
Gość
bnbn

O, i tak chcieli kapłana, a teraz tylko jeden wpis i to usunięty przez admina. Takie mamy zainteresowanie tematem.
Głownie to tego księdza chciała jedna osoba pisząca ciągle pod tym samym nickiem. Wszyscy wiemy o kogo chodzi.
A zainteresowania tematem kapłana brak…

Michalina
Gość
Michalina

Witam serdecznie. Wypowiadam sie okazyjnie na forum pod nickiem Michalina, mimo ze jest to przybrane imię. Moje swiadectwo bylo publikowane raz. Wiekszosc moich prosb raczej wysluchana inaczej niz bym tego chciala, ale to co! Doroslam do takiej postawy bu modlic sie, by sie modlic , co czynie, a gdy Pan Bog zapragnie, zesle łaski! Wobec tego okazyjnie czytam tez swiadectwa. Okazyjnie, bo osoba, ktora nie czeka na łaskę, ktora modli sie z powodu checi trwana przy Panu Bogu, nie odczuwa takiej potrzeby by nieustannie dokladac węgła do plomienia nadziei, ze jej prosba sie ‚spełni’. Zaintrygowalo mnie jedno smutne swiadectwo opatrzone… Czytaj więcej »

Michalina
Gość
Michalina

PS Na szczególnie uporczywe nieuprzejme komentarze, gdyby zaszła potrzeba, choć mam nadzieję nie nastąpi… Można także zblokować IP. To tez wyklucza takiej osobie zrobienie dodatkowego konta. Pozdrawiam cieplutko!

bnbn
Gość
bnbn

Najlepiej w sytuacji nieprzychylnych komentarzy podać od razu wiadomośc do biskupa i wykluczyć taką sztukę z kościoła. A czemu nie?? Po co konczyć dzialenie na blokadzie IP? Poza tym taka blokada powoduje ze gość jesd odłaczony od wspólnoty tej całkowicie, a więc ta wspólnota nie bierze pod uwagę takiego banalnego faktu jak nawrócenie, jak przemiana… A to przeciez podstawa u Jezusa była… Czyż nie?

Michalina
Gość
Michalina

Up up up

Michalina
Gość
Michalina

Up up up up

Michalina
Gość
Michalina

Up up up up up up

Michalina
Gość
Michalina

Up up up up up up up

Michalina
Gość
Michalina

Up up up up up up up up up up

Michalina
Gość
Michalina

Administrcjo, na forum znajdują sie uzytkownicy ktorzy bezczelnie atakują innych uzytkownikow oraz spamią pod wpisami. Prosze zblokować IP tych wyzej wymienionych uzytkownikow 🙂 dziekuje serdecznie! (Pisze to z troski o forumowiczow na ktorych zostaly wymierzone ataki, najwyrazniej niektorym po prostu brak empatii i podstaw kultury) :)))

Michalina
Gość
Michalina

Ta blokada IP to byla propozycja dla takich osob jak ja, ktore zamierzają bezczelnie spamic. Uwaga!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ