Różaniec na rękę, dlaczego warto nosić?

Różaniec na rękę często kojarzy się nam z różańcem nakładanym na palec. I choć jest to najmniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma różańca, to można znaleźć charakterystyczne różańce w formie bransoletek.

Różaniec na rękę w formie bransoletki warto nosić przynajmniej z kilku powodów:

  1. Nie jest o schowany gdzieś głęboko w kieszeni, szafie czy w dokumentach. Stale widzimy go na przegubie naszej ręki. Dzięki temu przypomina nam on o sprawach, które są tak ważne w naszym życiu. Zwłaszcza, jeśli dopadają nas trudności, zwątpienia i pokusy.
  2. Wbrew pozorom jest trwały – szczególnie dotyczy to różańców plecionych. Jednak nawet w przypadku pozostałych różańców na rękę, mamy do czynienia z dobrym jakościowo wyrobem za niską cenę
  3. Jest doskonale widoczny – cecha ta jest ważna głównie dla tych osób, które chcą świadczyć innym o swojej wierze. Ten specyficzny różaniec można rozpoznać już z daleka.

Dostępne różańce na rękę znajdziesz pod tym linkiem. Kliknij ⬇ 

http://rosemaria.pl/bizuteria-religijna/bransoletki-religijne

⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ 

Podsumowując: różaniec – bransoletka wcale nie jest dodatkowym elementem ubioru, bądź dekoracją. Pomimo swych walorów estetycznych, wciąż jest to narzędzie potężnej modlitwy. I właśnie takim powinien pozostać.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EmiliaPoli Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Poli
Gość
Poli

Wdajecie się w gadżeciarstwo. Aplikacja do modlitwy, nowy super extra różaniec, różaniec na rękę. Nie wiem czy to się podoba Matce Bożej.

Emilia
Gość
Emilia

Poli czytaj ze zrozumieniem na końcu jest napisane że rozaniec nie jest elementem dekoracyjnym tylko narzędziem modlitwy i takim ma pozostać

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ