Kasia: Ufam, że nie jestem sama

Odmówiłam dwie nowenny w tej samej intencji ( zerwanie z przywiazaniem do alkoholu mojego męża).Na razie nie została wysłuchana w jakiś spektakularny sposób, ale wiem, że Matka ma na to swój plan, którego ja na ludzki sposób nie mogę pojąć. Samo odmawianie nowenny dało mi poczucie większej więzi z Matką Bożą, nie czuję, że jestem sama w moich troskach. Dziękuję Ci Matko.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

36
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
33 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
LauraMaria IILulaOlaAgata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewuś
Gość
Ewuś

Też się o to modlę.

enia
Gość
enia

Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk… Czytaj więcej »

Agata
Gość
Agata

Eniu a w przypadku malzenstwa modlimy sie o ocalenie malzenstwa, malzonkow, czy malzonka, ktory chce lub juz odszedl?.

enia
Gość
enia

Agatko to co od siebie moge dodać,ta modlitwa to wielki bicz na zło. Tą modlitwę mozna odmawiać aby ratować małzeństwo,ale małzeństwo sakramentalne. Jest dobrze odmówić w intencjach o uwolnienie od przekleństw,złorzeczeń….,wymienić tego jak najwiecej ,za siebie ,męza.Jedna nowenna jedna osoba, w tej intencji to dobrze powtórzyć nawet ze trzy razy. Każdy z nas jest grzesznikiem,znajdujemy się ,bywamy wśród ludzi co klną,złorzeczą ,jesteśmy w zasiegu zła. Pytać się spowiednika,czy pytania spisywać i Ksiedza po kolędzie wypytać ,jak będzie u nas, po to mamy Kapłanów aby nam pomagali. Powyzszy mój wpis jest wszystko z ksiazki ks.Amortha, nie mój. Ja tą modlitwa duzo… Czytaj więcej »

Ola
Gość
Ola

Eniu, ja odmawiałam te modlitwy prawie 2 lata za moje sakramentalne małżeństwo i nic nie pomogło. Od kilku dni zastanawiam się czy moje prawie 16 letnie małżeństwo nie było fikcją od początku. Zastanawiam się nad unieważnieniem małżeństwa z powodu niedojrzałości męża. Bo tak jak on się zachowuje, dojrzały mężczyzna by się nie zachowywał.

enia
Gość
enia

Z Kapłanem porozmawiaj,w ksiazkach ks.Amortha jest to modlitwa bardzo polecana,dlatego kopiuję i wklejam na forum

Ola
Gość
Ola

Eniu, czy mogłabyś podać tytuł tej książki?

enia
Gość
enia

„Z Jezusem pokonać złego ducha” „Bóg żywych” „Atak złego”…….

Lula
Gość
Lula

Zdecydowanie polecam Nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa, którą też mi poleciłaś, Eniu. Rozpoczęłam za zbawienie duszy osoby uzależnionej i zniewolonej, a wcześniej za swoją duszę. O ile podczas pierwszej było spokojnie, myślałam, że to taka przyjemna modlitwa, to w trakcie Nowenny za drugą osobę nie mogłam nawet się skupić. I to do tego stopnia, że pośród wielu innych modlitw zdołałam w jakiś niewiadomy sposób zapomnieć odmówić ją jednego dnia, co się nigdy nie zdarza. Do tego okropne samopoczucie, nawet fizyczne. Właśnie zaczynam od nowa.

enia
Gość
enia

Jest modlitewnik „Uwolnienie z mocy złego ducha” ks.Closa, jest w nim modlitwa za przodków, polecam odmówić przez 33dni, ciagłosć zachować, choć jest długa ,warto.Mogą być dziwne dolegliwośc,przetrzymać i dokończyć.Jak kto moze dołaczyć w tym czasie Msze św z przyjeciem Eucharystii

Ola
Gość
Ola

A czy za przodków męża mogłabym taką modlitwę odmówić, czy to musiałby mąż osobiście (jeśli mąż to jest nierealne, bo zupełnie odsunął się od kościoła i nawet nie warto rozpoczynać tematu bo reaguje jakby go co poparzyło, robi się nerwowy i agresywny), ale w sumie skoro to mój mąż sakramentalny (choć ostatnio się nad tym zastanawiam) to także moi przodkowie, chyba, że się mylę to mnie poprawcie.

enia
Gość
enia

Ola jesteście jednym ciałem i macie wspólnych przodków.
Mów w modlitwie za moich i męża przodków

Laura
Gość
Laura

Eniu, możesz mi podać na której stronie jest ta modlitwa, o której piszesz? Dziękuję 🙂

enia
Gość
enia

Modlitwa proroka Barucha str 149

Laura
Gość
Laura

Dziękuję. Znalazłam i od jutra startuję 🙂

enia
Gość
enia

zapisz sobie w kalendarzu, aby było 33dni, dwa razy sprawdź
Powodzenia!

enia
Gość
enia

do 9-go?

Laura
Gość
Laura

Tak , do 9-tego. Dziękuje raz jeszcze.

enia
Gość
enia

Dołacz Msze św z Eucharystią,mozesz isć do spowiedzi,niech Spowiednik Cię pobłogosławi, to poważna intencja, bardzo poważna

enia
Gość
enia

Książki ks.Amortha są juz na yt,można odsłuchać

Maria II
Gość
Maria II

Mam pytanie do wszystkich- czy spotkaliście się kiedyś z diagnozowaniem i leczeniem biorezonansem?Głównie chodzi mi o stanowisko Kościoła na ten temat.Potrzebne jest mi wsparcie, bo mam logicznie komuś wytłumaczyć , a zdania są mocno podzielone.Pozdr.M

enia
Gość
enia

Maria II wpisz pytanie na stronie w obroniewiaryitradycji…, otrzymasz odpowiedź

Maria II
Gość
Maria II

Chyba gapa jestem , bo nie znalazłam.Pozdr.M

enia
Gość
enia

Maria II skopiowałam i zamieściłam , wpisz: W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej, pod wpisem: I sobota miesiąca.Powszechna mobilizacja różańca, powinien mój komentarz za chwile się ukazać, na samym dole

enia
Gość
enia

Maria jest już odpowiedź, poczytaj

Maria II
Gość
Maria II

No i co bym bez Ciebie zrobiła ? Dzięki wielkie.M

enia
Gość
enia

Od tego jest Rodzina

Maria II
Gość
Maria II

Oczywiście❤️❤️

enia
Gość
enia

A jak sie robi takie piekne serduszka?

Maria II
Gość
Maria II

Jest taka funkcja w iPhonie

Maria II
Gość
Maria II

Jedni wszystko wiedzą na każdy temat i potrafią wyszukać, a drudzy strzelają serduszka.Pozdr.M

enia
Gość
enia

serduszka najważniejsze!
Niedawno odkryłam modlitwę „Nowenna do Najświetszej Eucharystii”
czytam o tej modlitwie, czy jest może komuś znana, modlił się tą modlitwą?

Laura
Gość
Laura

Mario, z tego co wiem to biorezonans jest uważany za pseudonaukową metodę leczenia i raczej jako Katolicy powinniśmy podchodzić do niej sceptycznie. Kiedyś był na ten temat artykuł w „Egzorcyście” i metoda ta znalazła się na liście podejrzanych duchowo.

Lula
Gość
Lula

Stawiany obok bioenergoterapii, coachingu, NLP i niebezpiecznej reszty niestety.. Akurat siedząc w temacie pomocy i leczenia osób uzależnionych, widzę jak propozycje tego rodzaju wracają jak bumerang. Być ostrożnym, a najlepiej w ogóle w to nie wchodzić.

Maria II
Gość
Maria II

Dziękuję bardzo , przejaśniło mi się , jak pisałam Laurze nie tłumaczyłam konkretnie.

Maria II
Gość
Maria II

Też wiem, ale nie wiedziałam na bank, a odradzałam z skorzystania , ale tłumaczyłam mgliście.Dziękuję.