Wdzięczna: Wysluchana prośba

Jestem w trakcie odmawiania mojej 16 nowenny. Złożyłam już kilka świadectw a z dwóch ostatnich również wysłałam ale nie wiem dlaczego się nie ukazało. Chciałbym podziękować za pomoc Maryi. Ostatnie nowenny odmawialam za dusze w czysccu cierpiące. I to za wstawiennictwem Maryi i dusz w czysccu zostałam wysluchana. Przez wiele lat modlilam się o potomstwo dla syna i po odmowieniu nowenn za dusze czysccowe zostałam babcią. Wiem że dusze nie mogą dla sobie wypraszzac ale mogą to robić dla nas. Teraz modlę się o nawrócenie dla zatwardzialych grzeszników i wiem że następna będzie za zmarłych. Niech będzie uwielbiony Jezus i Maryja

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElaGosiaMariaeniaDaga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

To świadectwo jakby napisane dla mnie jako wskazówka intencji NP. Dziękuję 🙂

Daga
Gość
Daga

Modlmy sie za kosciol cierpiący jakim sa dusze czysccowe!A one nam sa w stanie naprawdę dużo wyprosic.Tak mało ludzi ta formę miłości praktykuje.

enia
Gość
enia

To co tu robisz na forum?

Gosia
Gość
Gosia

Wojtek, przestań obrażać ludzi, co sądzą inaczej

enia
Gość
enia

Jak moze Bóg pomóc komuś, jak nie wierzy w istnienie Boga

Ela
Gość
Ela

To jest pytanie, na które chce uzyskać odpowiedź. I wiesz co, ilekroć o tym pomyśle, nachodzi mnie myśl, żeby modlić się właśnie o rozpalenie wiary w takiej osobie.
Wierzę, że Bóg udzieli jej tej łaski.

Maria
Gość
Maria

Dziś rozpoczynam Nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące. Decyzję podjęłam wczoraj i nawet nie skojarzyłam, że rozpocznę ją w Zesłanie Ducha Świętego. Boję się, czy dam radę, bo mam dużo obowiązków. I boję się jeszcze czegoś innego. Ta modlitwa będzie interesowna, bo w zamian oczekuję od nich wstawiennictwa w mojej sprawie. Proszę forumowiczów o choć najmniejsze wsparcie modlitewne, abym dała radę. To nie pierwsza moja Nowenna, ale okres najtrudniejszy.

Gosia
Gość
Gosia

Nie ma sprawy, wespre Cię modlitwą,

Maria
Gość
Maria

Dziękuję 🙂

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?