Elżbieta: Małżeństwo córki

Modliłam się kilka razy odmawiając różaniec o męża dla mojej córki, która dość długo była sama. Kilka dni temu córka wyszła za mąż . Jest bardzo szczęśliwa. Ja także.
Wiem, że to Matka Boska sprawiła, że poznała wspaniałego człowieka i go pokochała. Dziękuję Mateńko. Bądź Pozdrowiona, bądź Uwielbiona.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Tez MariaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Wiem, jak szczęśliwa jesteś Ty, jako matka. Już tak jesteśmy stworzone, że szczęście dziecka jest ważniejsze niż nasze. Pozdrawiam 🙂

Tez Maria
Gość
Tez Maria

Witam Was wszystkich odmawiajacyh niewinne, chce powiedziec, że ja też odmówiłam N.P. za moja córkę i wiele innych modlitw tj. Nowenne do św Józefa 2razy do Matki Bożej Rozwiazujacej wezly, codziennie 10 różańca, ofiaruje często komunię św oraz mszę św i nie zostałam jeszcze wysłuchania. Nie wiem co robię nie tak, czemu tak długo czekam na radość swojej córki, serce mi się kraje jak widzę jak moja córka łapie dola, wszystkie jej koleżanki albo mają druga połowę i powychodzily za mąż. Tobie gratuluję, że zostałaś wysluchana córce Twojej życzę dużo radości i miłości Bożej na nowej drodze życia, ja kiedyś… Czytaj więcej »