Tomasz: Choroba nowotworowa

Mama ma nowotwór, nasza, kochana mama. Ta wspaniała, ciepła osoba, która zawsze przy nas była. Chyba nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić co wtedy czuła cała moja rodzina. Tysiące myśli, jeszcze więcej obrazów przemknęło przed oczami. Wówczas tylko jedno przyszło do głowy Pan Bóg, wiara, Nowenna Pompejańska. Ta modlitwa, nie była mi obca. Modliłem się nią już nie jeden raz, pisałem też na tej stronie świadectwa. Ja, moje rodzeństwo, ciocia, zaczęliśmy się modlić. Różaniec, który często wydawał się długą modlitwą, tym razem był kojący, wręcz za krótki. Każde „Zdrowaś Maryjo” dawało nadzieje. A mamie wydrukowałem świadectwa, które przeczytałem na tej stronie.
Nie wiem co będzie dalej, ale całkowicie zawierzyliśmy się Matce Bożej. Ona może wyprosić u Pana Boga wszystko. Bez wiary nasze życie byłoby niczym. Mam nadzieję, że już nie długo napiszę tutaj świadectwo o wyzdrowieniu mamy.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MagdalenaJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

To wspaniałe, że się modlisz o zdrowie Mamy. Obejrzyj program Dotyk Boga, w nim też są świadectwa ludzi uzdrowionych, a to buduje wiarę. Niech Maryja otoczy Mamę i całą rodzinę płaszczem macierzyńskiej opieki!

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja mam wątpliwości co do tego programu, wydaje się zbyt protestancki.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ