Robert: Poprawa duchowa i materialna

Nowennę zacząłem odmawiać kiedy zawiodły inne środki a ja nie miałem już sił by dalej żyć. Byłem w beznadziejnej sytuacji życiowej. Kiepskie finanse, brak perspektyw na znalezienie dobrej pracy. Atmosfera w domu też była nie najlepsza. Nic się nie układało. Nie miałem ochoty wstawać rano. Miałem myśli samobójcze. Wszystko było szare i nic mnie nie cieszyło.
Postanowiłem odmawiać Nowennę w intencji: „Poprawy duchowej i materialnej w mojej rodzinie”
Po rozpoczęciu odmawiania zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Minął może tydzień. Zadzwonił do mnie kolega, który nie odzywał się już kilka miesięcy. Zaproponował mi pracę. Dużo by opowiadać, ale ta praca była dla mnie darem od Maryi. Praca była blisko domu, dobrze płatna i pracowali w niej jak się okazało bardzo fajni ludzie. Nowenna Pompejańska zmieniała mnie z dnia na dzień. Poszedłem do spowiedzi, poświęciłem Różaniec. Odczuwałem obecność Maryi każdego dnia w swoim życiu.
Wyciągając wnioski. Teraz wiem, że jedyną drogą jest ta blisko Maryi. Królowa Różańca jest potężna i może wszystko. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej możemy być blisko Boga i Jezusa.
Jeśli jesteś w beznadziejnej sytuacji nie wiesz co możesz zrobić, życie nie ma już sensu. Oddaj siebie w ręce Królowej. Niczego nie stracisz a dostaniesz tak wiele…

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
Magda
22.04.19 23:44

Dziękuję

Ela
Ela
23.04.19 00:04

Dziękuję za to świadectwo.

Wojtek Kondra Zamość
Wojtek Kondra Zamość
23.04.19 00:14

Dobrze płatna, tzn ile 10 tyś miesięcznie?

Magdalena
Magdalena
23.04.19 08:03

Dla każdego dobrze płatna oznacza co innego. Jeden będzie się cieszył z pracy za najniższą krajową, a drugi bedzie chciał pracę za 10 tys. To nie jest reguła.

enia
enia
23.04.19 08:34

Wojtek w Świeto Miłosierdzia zrób sobie DOBRĄ! spowiedź. Odsłuchaj na yt ks.Michał Misiak Spowiedź generalna, to Ci pomoże się przygotowac do spowiedzi, popisz na kartce i z kartką do konfesjonału. Jest taki mocny,działąjący błyskawicznie ,”święty XI godziny” Sw.Ekspedyt,to jest najlepszy orędownik przy poszukiwaniu pracy.Oczywiście odmawiaj NP,już Rózańca nie wypuszczaj z rąk. Nie narzekaj i nie zazdrość innym.Głowa do góry!

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA