Gabi: Warto być cierpliwym

Pragnę swoim świadectwem pocieszyć tych ,którzy przez dłuższy czas nie widzą owoców swojej modlitwy.
Otóż ja czekałam na efekty dwóch ostatnich nowenn na jedną pół roku, na drugą rok.
Pierwsza była o rzucenie nałogu palenia, z ,którym borykałam się latami i paliłam więcej jak jedną paczkę dziennie. Nie umiałam rzucić tego paskudnego nałogu, naprawdę uwierzcie – nie każdy organizm jednakowo reaguje, mój dosłownie szalał na próby odstawienia. Po około roku od zakończenia nowenny jeszcze do południa paliłam i przez myśl mi nie przyszło, że w południe już nie zapalę ani jednego ! Udało się i nie palę kilka miesięcy 🙂
Druga była o nawrócenie w rodzinie, ponieważ nie dzieje się w niej za dobrze . Tym razem Maryja wybiera osobę, która od niepamiętnych czasów nie chodziła do Kościoła, nawet w Święta .
Po około pół roku od zakończenia nowenny, zaskoczona widzę ,że ta osoba chodzi do Kościoła, co więcej ; przystępuje do Komunii św. Z rozmowy dowiaduję się, że przystąpiła do spowiedzi generalnej !
Ona wiedziała, że ja odmawiam nowenny pompejańskie i na początku nawet lekko drwiła ze mnie, ale dużo później zapytała czy ja przypadkiem nie odmawiałam też w Jej intencji, bo ja Jej wcześniej nic nie mówiłam. Niestety po pół roku od Jej nawrócenia niespodziewanie przyszła śmierć, której nikt się nie spodziewał… śmierć Osoby ,którą Maryja właśnie wybrała i zaprowadziła do konfesjonału i do Tabernakulum.

Dziękuję Ci Najukochańsza Matko i Tobie mój Najukochańszy Jezu, za wszystkie otrzymane otrzymane łaski ,za piękne cuda w moim życiu .

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AguchaMonika miechurskaewaMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena

Gabi Dziękuję Ci za to świadectwo.
Dało mi ono nadzieje, ze mam jeszcze cierpliwie czekac na swój czas i nie wszystko stracone.
Nie każda laska przychodzi natychmiastowo.
Niech Matenka ma Ciebie w swojej opiece

ewa
Gość
ewa

Mi też to świadectwo dało nadzieję. Bóg zapłać!!

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Bóg Zaplac za Twe świadectwo niech Matenka przytula Cie mocno do Serca. Z Bogiem.

Agucha
Gość
Agucha

Gabi, jak dobrze ze bylas ‚otwarta’na wspolprace z MB dla dobra innych 🙂 to nawrocenie przed smiercia to wielka wspaniala laska, mysle ze masz w tej osobie teraz oredownika po tamtej stronie 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną