Ela: Otrzymane i nie otrzymane łaski

Odwawiam Nowennę Pompejańska chyba trzeci, może czwarty raz. Na początku była prośba o nawrócenie męża i naprawienie relacji między nami. Mąż nie wrócił, ale za to do mnie wróciła pogoda ducha, cierpliwość, nawet do samej siebie. Nie wiem, ile można tu zamieścić treści, ale wiem jedno, mimo że jestem osobą wykształconą i wydawałoby się, że powinnam znać słowa, ktorymi chciałabym i powinnam dać tu świadectwo łask, które otrzymałam, ale nie znam i nie potrafię powiedzieć, jak bardzo wdzięczna jestem Matce Bożej, że nigdy mnie nie opuściła. Szczególnie wtedy kiedy ja padałam z bezsilności i nie wiedziałam, co dalej. Wiem jedno, że otworzyła mi oczy na wszystko czego doświadczałam i doświadczam, że to ma sens i znaczenie, którego oczywiście ja nie rozumiem i już nie chcę rozumieć. Czemu, bo wtedy nie mogłabym w całości zaufać Bogu i powierzyć siebie, swoich bliskich tak z wiarą, że On najlepiej wie, jak prowadzić nas do swojego Królestwa. Przez cały czas o coś prosiłam. Dziś już wiem, że nikt, tak jak Bóg nie wie czego nam potrzeba. Jezus mówi, żeby Mu zaufać. Ta Nowenna pompejańska, przez nią Maryja Matka Jezusa, mego Pana, uprosiła mi łaskę zaufania i powierzenia wszystkiego Chrystusowi. Módlmy się wszyscy do Maryi Pompejańskiej o zawierzenie i zaufanie Bogu. Nikt nie wie, tak jak On, Ojciec Nasz Najlepszy, czego jego dzieciom potrzeba.

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

28
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
25 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
gośćJoannaeniabnbnLissa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Pięknie i o to chodzi! Dopiero gdy jesteś blisko źródła jesteś na właściwej drodze. Chwała Panu!

mena
Gość
mena

Piękne świadectwo.
Te burze w naszym życiu nie są po to abyśmy doświadczyli cierpienia tak bez powodu,ale po to abyśmy uniknęli wiecznego cierpienia a doświadczali radości. Trudne to ale Bóg wie co robi a my choćbyśmy wszystko roztrząsali na 1000kawałków i tak nie jesteśmy zrozumieć Planów Bożych ,dlatego trzeba zaufać tak do końca jak uczyniła to Maryja stojąc pod krzyżem własnego syna.

Agucha
Gość
Agucha

Jeszcze dodajmy, że wiele z tych burz sami na siebie sprowadzamy naszym grzechem – często takim ‚małym’ grzeszkiem’ ale uporczywie powtarzanym 🙂 i Bóg nas z tego ratuje – to piękne że nie mówi ‚masz co sam chciałeś’ tylko walczy, walczy o nas zawsze 🙂

enia
Gość
enia

Żałosne,jak wyglada forum,jedna osoba pisze sama ze sobą.To trzeba być na samym dnie, aby tak lekceważyć strone poświeconą Matce Przenajświętszej.

Joanna
Gość
Joanna

Osoba,która zajmuje się publikowaniem tych wątków powinna usuwać zbędne komentarze, które tylko robią zamieszanie. Ta strona jest przeznaczona dla Matki Bożej i niech każdy to uszanuje.Bez wypisywania zbędnych informacji.

bnbn
Gość
bnbn

Nie, według eni tutaj pisze tylko jedna osoba. Czaisz? I to sama ze sobą… Czaisz? Wychodzi na to, ze Ty faktycznie masz rację z tym mozgiem 😉 .

bnbn
Gość
bnbn

A jak pięknie znikają tutaj wpisy… W ogóle po co jest możłiwość pisania skoro i tak potem jest to usuwane? Niecj admin usunie to forum całkowicie!

bnbn
Gość
bnbn

HAHAHAH 🙂 . No admin ma faktycznie ubaw po pachy :-). Moze niech się on wypowie 🙂 czy te wszsytkie wpisy były od jednej osoby :-).
A swoją drogą udowodniłeś ze panowie też mają uposledzony mozg, skoro też stwierdziłeś ze ktoś moze sam do siebie pisać na forum! HAHAH! A gdzie tu frajda!
Panie adminie, niech się Pan wypowie czy to wszystko jedna osoba generuje :-). Pozdrawiam Pana Serdecznie :-).

bnbn
Gość
bnbn

HAHA!

bnbn
Gość
bnbn

A jak widać panowie wcale nie zostają w tyle… Dorównują kroku kobietom , przynajmniej w tym temacie. I niestety też mają defekt mózgu :-).

gość
Gość
gość

Eniu, popieram cię,przerażające jak niski poziom osiągnęły te dyskusje prowadzone przez bnbn, Lissę, dj i xx coś tam . Żenada.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną