Anonim: Nowenna o przemianę ojca

W październiku skończyłam odmawiać nowennę o przemianę mojego ojca. Dorastalam i wychowałam się w rodzinie z problemem alkoholowym. Powiem szczerze, że nie wyczekiwalam wcale mocno efektów nowenny, bo ten alkoholizm był tak mocno wbity w obraz mojego domu że sama nie wiem czy spodziewałam się że coś w ogóle może się zmienić. Jednak gdzieś tam w głębi duszy miałam nadzieję na to że może stać się jakiś cud. I pewnego grudnuowego dnia mój tata dostał ataku ostrej trzustki. Trafił do szpitala. Zaleceniem na wypisie że szpitala jest bezwzględny zakaz picia alkoholu. Mysle że Maryja trzyma nad nim swoją rękę. I oby tak było dalej. Dziękuję Ci Maryjo!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

27
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
25 Wątki z odpowiedziami
11 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
Anna MichalskaProsząca o modlitwęaskaLissaMoniaaa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Poszukuję świadectw osób, które napisały list do świętego Józefa i zostały wysłuchane. Czy jest ktoś na forum, kto napisał taki list?

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja napisałam niedawni list do św. Józefa, ale dałam mu czas na wysłuchanie prośby do końca tego roku, więc jeszcze nie widać efektów.

bnbn
Gość
bnbn

Czyli jest aż takim skutecznym świętym, ze aż trzeba szukać osób wysłuchanych… No dobre. Czekamy więc.

Magda2
Gość
Magda2

Co prawda nie pisałam listu, ale odmawiałam trzydniowy tzw. „telegram do św. Józefa” i 30dniowe nabożeństwo do św. Józefa i zostałam 2 razy wysłuchana.

bnbn
Gość
bnbn

ZAtem szczerze sie przyznaję, ze jesem zazdrosna o Bożą łąskę której doświadczyłaś.

Magda2
Gość
Magda2

Rozumiem…ale przyznam, że to było w sprawach można powiedzieć błahych, które na tamten moment mnie przerastały i sama powinnam umieć je rozwiązać. Ale potrzeba mi było pomocy z góry. Sprawę „grubą” tj. dobrego męża też zawierzyłam św. Józefowi, pisząc intencję mszalną na karteczce, które się wrzuca w kościele św. Józefa do skrzynki pod figurą, ale cały czas czekam. (Prosiłam, by go „wyprowadził na ludzi” zanim go spotkam, bo ja się wykończę (po moich różnych przejściach); moja kumpela się śmiała, że w takim razie poczekam do 90tki.)

Moniaaa
Gość
Moniaaa

Kasia też poszukuję świadectw osob które pisały list do świętego Józefa i zostały wysluchane….jak taki list powinien wyglądać??gdzie go ofiarować??

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

My co prawda nie pisaliśmy listu do św. Józefa, ale modlimy się do niego. Obecnie modlimy się nowenną a poza tym modlitwą, którą otrzymaliśmy od sióstr bernardynek z Krakowa. Różne modlitwy można też znaleźć w internecie.

aska
Gość
aska

Nowenna do MB rozwiazujaca wezly i koronka do Bozego Milosierdzia NP ,ale wytrwala modlitwa i zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi dziala cuda oraz polecam koronke do krwawych lez MB

Anna Michalska
Użytkownik
Anna Michalska

Zachęcam do odwiedzenia strony Piszę listy do św. Józefa na fb:) tam są świadectwa owocnej korespondencji. Polecam !

Magdalena
Gość
Magdalena

Oby twój ojciec nie zaczął pić, pomimo tego zakazu picia ze szpitala. Mój ojciec też był kiedyś w szpitalu, też miał zakaz picia, a pije do tej pory na umór. Nawet nie mam zamiaru się za niego modlić, bo to i tak nic nie da. Nawet Bóg nikogo nie nawróci na siłę.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ