Hiroshi: W oczekiwaniu…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Moje życie nie zawsze było dla mnie najprzyjemniejsze, głównie z racji zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Pierwsza Nowenna w moim wykonaniu dotyczyła rozeznania mojej ścieżki życiowej – jak na razie bez odzewu. Druga była w bardzo ważnej dla mnie intencji (na tyle ważnej, że zdecydowałem się na odmawianie co najmniej 4 różańców dziennie), jednak również i w tym przypadku nie dostrzegam upragnionej łaski. Niedawno skończyłem trzecią Nowennę, tym razem w intencji poukładania mojego życia – również i w tym przypadku łaska jeszcze nie przyszła. Trzeba jednak zaznaczyć, iż w międzyczasie została odmówiona przez bliską mi osobę Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w sprawie moich zaburzeń obsesjno-kompulsywnych, po odmówieniu której mój stan psychiczny znacznie się polepszył (częstotliwość natręctw spadła o jakieś 90%), za co serdecznie dziękuję Matce Bożej i, oczywiście, Jezusowi. Natręctwa były na tyle silne, iż momentami pojawiały się myśli samobójcze, niemniej jednak nastąpił cud uzdrowienia. Poza tym, podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej zawsze czułem bliskość Boga, zwłaszcza gdy pojawiały się jakieś obawy (które notabene wcale się nie ziściły, co prawdopodobnie również zawdzięczam Bogu). Mam już pomysł na kolejną intencję, którą zamierzam oddać Jezusowi poprzez kolejną Nowennę Pompejańską.

Zaufajcie Maryi – ona zawsze prowadzi do Jezusa!

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

 • Co Ty czlowieku wypisujesz? Bog daje czlowiekowi odpowiednie talenty by mogl je wykorzystać w konkretnej pracy w zyciu! Nikt sobie talentow nie wybiera! Umiesz swietnie rapowac i do tego pisac piosenki, albo swietne dissy na innych. No raczej nie bo nie sadze bys byl raperem.

  W niebie tez nikt nie bedzie mial problemow z glowa wiec psychologowie i psychiatrzy tam nie sa potrzebni, a jednak na ziemi sa tacy ktorzy maja ku temu talent i nimi zostaja.

  Ta strona mi tylko pokazuje dlaczego ten kraj jest tak zacofany!

  • Nie widzialam jak gral trudno powiedzieć na jakim poziomie bylo jego aktorstwo aby mialby nim zostac. I przede wszystkim to nie on wybral papiestwo dla siebie a Bog bo w końcu to nie on sam zdecydowal w konklawe!!! Myslec!

   • A kto mu dal te pragnienie by isc w strone kaplanstwa? No kto? Sam sobie? Wez sie ogarnij. Sam nawet kupy nie zrobisz wszystko ale to wszystko jest łaską nic samemu nie robisz!

    • Skoro wiesz, ze kaplanstwo to łaska od Boga to po co napisales ze Wojtyla sam wybral sobie kaplanstwo. Nic sam nie zrobil.
     To Bog wybiera robotnikow do winnicy a nie ludzie! Chce miec ich mniej to ich tyle po prostu ma! Nie widze problemu, ja tego nie zmienie ani nikt inny.

    • Wyjaśniam kłamstwo, które napisałeś, że „drogę życiową wybiera człowiek”, ale Ty chyba mało kumaty skoro się pytasz do czego dążę mimo,, że wiadomo o co się przyczepiłam. Nie człowiek nie wybiera nic dla siebie! To Bog go przeznacza do konkretnych zajac dajac mu jakies talenty. Moze tez ktos byc utalentowany a Bog da mu prace dla mniej zdolnych by go nauczyc pokory.

 • Hiroshi jak juz skonczysz z masturbacja i pornografia to Sam zobaczysz jak szybko odczujesz laski o ktore sie modliles. W naszej poradni takich przypadkow bylo juz wiele

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!