Robert: Dzięki nowennie Maryja jest przy Nas

Moi drodzy, od czasu zakończenia mojej ostatniej nowenny minęło juz pół roku, stąd też czas na spisanie mojego świadectwa. Nazywam się Robert i mam 33 lata. Do tej pory odmówiłem 4 nowenny. Tak jak wielu z Was potwierdzam, że czas trwania pierwszej to okres wspaniałych łask, doświadczenia ogromnego pokoju podczas modlitwy i wspaniałej relacji z Niepokalaną. Pierwszą nowennę podjąłem w intencji uzdrowienia relacji z ludźmi i z Panem Bogiem, drugą o zdrowie dla moich najbliższych, trzecią w intencji dusz czyścowych z mojej rodziny i uwolnienia mej rodziny od skutków przekleństw międzypokoleniowych, czwartą za mojego przyjaciela. Wszystkie te intencje podjąłem je będąc głęboko zranionym przez moich najbliższych rodzinę i przyjaciół.Pierwszą nowennę podjąłem w intencji uzdrowienia relacji z ludźmi i z Panem Bogiem, drugą o zdrowie dla moich najbliższych, trzecią w intencji dusz czyścowych z mojej rodziny i uwolnienia mej rodziny od skutków przekleństw międzypokoleniowych, czwartą za mojego przyjaciela. Wszystkie te intencje podjąłem je będąc głęboko zranionym przez moich najbliższych rodzinę i przyjaciół. Dziś wiem, że decyzja o podjęciu tych intencji była właściwa, choć na samym początku prosiłem o dar rozeznania tych intencji. Potem bałem się bardzo czy podołam temu wysiłkowi. Jak możecie się domyśleć, nie było łatwo wytrwać w modlitwie, w tym samym czasie odmawiałem m.in. jeszcze tajemnice szczęścia, nowenny do Matki Bożej rozwiązującej więzy i niekiedy było mi ciężko skończyć odmawianie przed północą wszystkich tajemnic. Drugim wyzwaniem były liczne rozproszenia, wyjazdy i dodatkowe obowiązki, które mogły zagrozić ciągłości 54 dni nowenny. Często odmawiałem nowennę w podróży, zdarzało się, że odmawiałem ją w pociągu i samolocie. Jednego dnia, było szczególnie ciężko, a byłem w podróży w innym mieście, tuż przed końcem części dziękczynnej, najzwyczajniej byłem zmęczony i usnąłem i śniło mi się, że ktoś mi mówi żebym się obudził bo nowenna czeka… Gdyby nie ten Anioł Stróż zmarnowałbym prawie 50 dni modlitw. Z pespektywy ponad roku od rozpoczęcia nowenny potwierdzam, że czas nowenn to jeden z piękniejszych momentów mojego życia, rozwoju duchowego i spojrzenia na siebie. Dziękuję Królowej Różańca Świętego za wszystkie otrzymane łaski: za dar pokoju, radości i miłości do Kościoła i jego ludzi. Dostałem od Królowej nawet to o co nie prosiłem, zostałe uwolniony od tych zniewolnień o których często wspominają tutaj mężczyźni w moim wieku. Wprawdzie nie wszystkie moje intencje może zostały jeszcze wysłuchane, ale ufam Naszej Mamie, że Bóg z tego wszystkiego co Nas spotyka i czego po ludzku nie rozumiemy, wyprowadza dobro, a ludzie za których się modliłem uzyskają Boże błogosławieństwo i pomoc. Niej Pan Nam wszystkim błogosławi za wstawiennictwem swej Matki!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AnneniaJarosław Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jarosław
Gość
Jarosław

Ja niedawno odmawiając NP za jedną dziewczynę pod koniec części dziekczynnej też zasnąłem i w pewnym momencie za sobą usłyszałem kobiecy głos, który zawołał mnie po imieniu: Jarek. Obudziłem się i zacząłem odmawiać dalej. Był to taki spokojny, delikatny, ciepły głos.

enia
Gość
enia

Jarek to może sama Matka Boża Cie obudziła

Jarosław
Gość
Jarosław

Nie wiem, być może. Było już dość późno ok 23 i pamiętam, że byłem zmęczony i przysnąłem.

Ann
Gość
Ann

Ładne świadectwo.. tak inne i „spokojne” … Ja kiedyś odmawiając Nowennę za Nowenną budziłam się i przez „pół sen” zaczynałam już Nowennę na następny dzień, zawsze budziłam się z różańcem w ręku.. to było takie uspokajające.. któregoś dnia, albo raczej nocy obudziłam się i usłyszałam „nie kocha Cię”.. wprost odpowiedź na moją modlitwę, pytanie… Ale i tak postawiłam na swoim… Powinnam posłuchać, teraz wiem… Dobrze, że posłuchałeś ..

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ