Elżbieta: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów za otrzymane łaski uzdrowienie mego męża z nowotworu. W listopadzie 2017 r. zapadła diagnoza: nowotwór złośliwy gruczołu krokowego. Operację wyznaczono na styczeń 2018 r. Rodzina i przyjaciele modlili się i nas wspierali. Ja natomiast zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Matkę Bożą o uzdrowienie.Operacja przebiegła pomyślnie, bez komplikacji i powikłań. Mąż szybko zaczął zdrowieć
i nabierać sił.
Czekaliśmy na wynik histopatologiczny po operacji. Niestety okazało się że zostały jakieś jeszcze komórki nowotworowe. Lekarz stwierdził, że musimy poczekać aż wszystko się wygoi a potem zapadnie decyzja co do dalszego leczenia, prawdopodobnie będą to naświetlania. Nie załamaliśmy się, nie wpadaliśmy w rozpacz. Zaufaliśmy Matce Bożej. Trwaliśmy na modlitwie.
Nadszedł dzień badania i decyzji co do leczenia. Jakaż była nasza radość, gdy okazało się że wynik jest dobry, nie jest potrzebne naświetlanie ani leki. Nie ma komórek nowotworowych.
Dziękuję Ci Matko Boża za tyle łask, za to że jesteś z nami i nas wspierasz.

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 32

które można zamówić na stronie:

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Elu, dziś nowotwór prostaty to plaga w Polsce, zwłaszcza po 60 roku życia – zachęcam goraco do picia wierzbówki kiprzycy w ramach profilaktyki oraz różnych innych ziół o działaniu przeciwnowotworowym – warto to stosowac u osób które przeszły nowotwór aby ‚opanowac’ ewentualne niedobite komórki. Pozdrawiam serdecznie!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ