Elżbieta: Diagnoza – nowotwór

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów za otrzymane łaski uzdrowienie mego męża z nowotworu. W listopadzie 2017 r. zapadła diagnoza: nowotwór złośliwy gruczołu krokowego. Operację wyznaczono na styczeń 2018 r. Rodzina i przyjaciele modlili się i nas wspierali. Ja natomiast zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Matkę Bożą o uzdrowienie.Operacja przebiegła pomyślnie, bez komplikacji i powikłań. Mąż szybko zaczął zdrowieć
i nabierać sił.
Czekaliśmy na wynik histopatologiczny po operacji. Niestety okazało się że zostały jakieś jeszcze komórki nowotworowe. Lekarz stwierdził, że musimy poczekać aż wszystko się wygoi a potem zapadnie decyzja co do dalszego leczenia, prawdopodobnie będą to naświetlania. Nie załamaliśmy się, nie wpadaliśmy w rozpacz. Zaufaliśmy Matce Bożej. Trwaliśmy na modlitwie.
Nadszedł dzień badania i decyzji co do leczenia. Jakaż była nasza radość, gdy okazało się że wynik jest dobry, nie jest potrzebne naświetlanie ani leki. Nie ma komórek nowotworowych.
Dziękuję Ci Matko Boża za tyle łask, za to że jesteś z nami i nas wspierasz.

  • Piękne świadectwo, niezwykle buduje wiarę dla innych chorych, cierpiących, codziennie zmagających się z upadkiem.. I dla mnie też. Niech Matka Naświętsza ma Was w swoim sercu i broni przed złem. Z Panem Bogiem..

  • Dziękuję Ci Matko za wysłuchanie mojej prośby o zdrowie taty, o to że wróciłam do pracy i za to że od ponad roku nie pije alkoholu, co uważam za łaskę. Nowennę odmówiłam 4 razy, i na pewno do niej wrócę.

    • Mojego brata również Maryja uzdrowiła z choroby alkoholowej, nie pije 3 lata. Dziękuję Maryjo!! Chwała Panu!!

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!