Anonim: Miłość w życiu

Po 6 latach związku moja narzeczona odeszła ode mnie, na kilka miesięcy przed ślubem, modliłem się o jej powrót,o powrót tej miłości…. Nie zawsze dostajemy to o co prosimy, my jako ludzie widzimy nie wiele, wystarczy zaufać Bogu…. To On postawił na mojej drodzę wyjątkową kobietę z którą teraz jestem szczęśliwy. Odzyskałem spokój i harmonię ducha. Ta modlitwa jest wielka !

Obrazki z nowenną pompejańską?

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
10 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
KatarzynaKaaKwiatekAgnieszkaCLola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Bóg wie co dla nas najlepsze. Ja klika dni temu skończyłam odmawiać nowennę z prośbą o miłość, o dobrego człowieka który pokocha mnie i mojego syna (urodziłam dziecko bardzo młodo, nie byłam mężatką). Podczas części błagalnej poznałam mężczyznę, jest dobry, spokojny, pracowity, kawaler ale starszy ode mnie 13 lat. Czuje, że to dobry człowiek, moje dziecko go poznało, był dobry i miły, widać że zależy mu na nas. Problem w tym, że chyba nie umiem się zakochać. Czy to ten człowiek, którego wymodliłam za pomocą nowenny, mam straszny problem czy czekać dalej na pojawienie się uczucia czy zrezygnować…

Magdalena
Gość
Magdalena

Miłość to nie motylki w brzuchu.

Anna
Gość
Anna

No tak ale jak rozpoznać, że to jest ten człowiek?

Justyna N
Gość
Justyna N

Jakiś czas temu słuchałam rekolekcji na temat miłości i bardzo mądry ksiądz powiedział, ze teraz tak mało ludzi prosi Boga o światłość Ducha Św. w rozpoznaniu czy ta osoba obok nas jest ta właściwą. Polecił by pójść do kościoła, klęknąć przed Najświętszym Sakramentem i porozmawiać tak od serca z Panem Bogiem czy właściwie się kierujemy i czy ta osoba jest dla nas. Myślę ze w takiej sytuacji Bóg nie będzie obojętny na naszą modlitwę i wskaże właściwa odpowiedz. Musimy tylko słuchać sercem ale i rozumem. Z Bogiem!

Anna
Gość
Anna

Bardzo dziękuje za wskazówkę, masz rację poproszę Boga o światło. Dziękuje

Malena
Gość
Malena

Anno jezeli chodzi o wiek to nie przywiazuj do tego wielkiej wagi. Moj maz jest starszy ode mnie prawie 10 lat i jestesmy 10 lat po slubie szczesliwi. Daj mu szanse, obserwuj rozwoj wydarzen a takze polecaj dalej ta sprawe Bogu. Jezeli to nie milosc to mozesz zyskac przyjaciela a to bardzo wiele w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Anna
Gość
Anna

Masz rację, polecę tą sprawę Bogu i będę czekać

Lola
Gość
Lola

A ja myślę, że najważniejsze, żebyście się po prostu lubili. Tam gdzie na początku jest wielki ogień, to potem jeszcze większe pogorzelisko.

Maria
Gość
Maria

Wydaje mi się że nie należy pochopnie rezygnować. Poznać lepiej człowieka. Zaczekać trochę. Trudno nieraz znaleźć dobrego człowieka. Należy mieć na względzie również dobro dziecka. Serdecznie pozdrawiam i życzę pomyślności w życiu.

Anna
Gość
Anna

Bardzo Ci dziękuje Mario

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ewidentnie mężczyźni są z Marsa,a kobiety z Venuskobiety modlą się o powroty i trwają w tej destrukcji latami,a mężczyźni szybko znajdują nową kobietę,skoro poprzednia nie wróciła i są na nowo szczęśliwi.
I tak od wiekówszczęścia i mądrości oraz Bożego prowadzenia!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ewidentnie mężczyźni są z Marsa,a kobiety z Venus 🙂 kobiety modlą się o powroty i trwają w tej destrukcji latami,a mężczyźni szybko znajdują nową kobietę,skoro poprzednia nie wróciła i są na nowo szczęśliwi.
I tak od wieków:) szczęścia i mądrości oraz Bożego prowadzenia!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Bo mężczyźni nie kochają.
Jest kobieta to jest, jak nie ta to inna.
Chcą poprostu być z kimś i z każdej mogą zrobić ukochaną

Kwiatek
Gość
Kwiatek

A jak ja zmowilam już 3 w intencji znalezienia dobrego męża i w tym roku mija 2 lata od skończenia nowenn w tych intencjach. To jak myślicie. Czy w.odpowiednim czasie na mojej drodze czy raczej chce bym była sama ? Z góry dziękuję ☺

Kaa
Gość
Kaa

Zamiast się modlić to działaj. Bóg w te sprawy się nie miesza.powodzenia!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Mężczyźni też kochają i szanują kobiety!znam wiele małżeństw że stażem powyżej 30 lat,gdzie doskonale to widać

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -