Stanisław: Chłoniak zniknął

Pompejanki odmawiam od kilku lat, wrecz nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez rozanca.
Mam nadzieje ze nie zabrzmi to jak pycha ale wszystkie moje intencje byly wysluchiwane /czasami nawet po roku/. To co sie wydarzylo w czasie odmawiana ostatniej intencji wstrzasnelo mna. Bliska osoba zachorowala na chlonniaka. Skonczona zostala bardzo ciezka chemioterapia. Na badaniach nowotwór zmniejszyl sie o 1 – 2 cm. Pojawilo sie widmo 2 rownie ciezkiej chemii. 25 kwietnia rozpoczalem nowenne, gleboko wierzac ze i tym razem zostane wysluchany. 24.05 odbylo sie badanie PET – po tygodniu wyniki – chlonniak zniknal.
Nic lepiej nie podsumuje mojego swiadectwa niz modlitwa z czesci dziekczynnej.
Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

 • Stanisławie, w takim razie proszę zmów za mnie 1 zdrowaś w intencji poczęcia drugiego dziecka 😉

 • Są na to 3 wytłumaczenia:

  1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!).

  2. Są równi i równiejsi bo proszę zauważyć ile na świecie ludzi się modli a ich modlitwy nigdy nie sa wysluchane, nawet nie maja pomocy w ciezkich chwilach.

  3. Chloniak zniknął bo dobrze zadzialala dlugodystansowo ta pierwsza chemia.

  • 2 tygodnie przed PET’em byl robiony rezonans, byl na nich wyraznie widoczny chloniak.
   A co do : 1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!). – wlasnie dlatego nikomu z bliskich nie mowie o tych cudach by nie uslyszec takich kpin…
   Agucha obiecuje dyszke za ciebie zmowic :>

  • Bez łaski Pana Boga nic nie zadziałało!!! A Syanisław prosił o tę Łaskę Trójjedynego Boga przez Mateczkę Pana Jezusa za siostrę, a Ta otrzymała. I chwała Wszechmogącemu za to! Bądź uwielbiony Panie Boże!
   Z pozdrowieniami XYZ.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!