Stanisław: Chłoniak zniknął

Pompejanki odmawiam od kilku lat, wrecz nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez rozanca.
Mam nadzieje ze nie zabrzmi to jak pycha ale wszystkie moje intencje byly wysluchiwane /czasami nawet po roku/. To co sie wydarzylo w czasie odmawiana ostatniej intencji wstrzasnelo mna. Bliska osoba zachorowala na chlonniaka. Skonczona zostala bardzo ciezka chemioterapia. Na badaniach nowotwór zmniejszyl sie o 1 – 2 cm. Pojawilo sie widmo 2 rownie ciezkiej chemii. 25 kwietnia rozpoczalem nowenne, gleboko wierzac ze i tym razem zostane wysluchany. 24.05 odbylo sie badanie PET – po tygodniu wyniki – chlonniak zniknal.
Nic lepiej nie podsumuje mojego swiadectwa niz modlitwa z czesci dziekczynnej.
Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnnaStasiuXyzAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Stanisławie, w takim razie proszę zmów za mnie 1 zdrowaś w intencji poczęcia drugiego dziecka 😉

Xyz
Gość
Xyz

Są na to 3 wytłumaczenia:

1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!).

2. Są równi i równiejsi bo proszę zauważyć ile na świecie ludzi się modli a ich modlitwy nigdy nie sa wysluchane, nawet nie maja pomocy w ciezkich chwilach.

3. Chloniak zniknął bo dobrze zadzialala dlugodystansowo ta pierwsza chemia.

Stasiu
Gość
Stasiu

2 tygodnie przed PET’em byl robiony rezonans, byl na nich wyraznie widoczny chloniak.
A co do : 1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!). – wlasnie dlatego nikomu z bliskich nie mowie o tych cudach by nie uslyszec takich kpin…
Agucha obiecuje dyszke za ciebie zmowic :>

Anna
Gość
Anna

Bez łaski Pana Boga nic nie zadziałało!!! A Syanisław prosił o tę Łaskę Trójjedynego Boga przez Mateczkę Pana Jezusa za siostrę, a Ta otrzymała. I chwała Wszechmogącemu za to! Bądź uwielbiony Panie Boże!
Z pozdrowieniami XYZ.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!