Stanisław: Chłoniak zniknął

Pompejanki odmawiam od kilku lat, wrecz nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez rozanca.
Mam nadzieje ze nie zabrzmi to jak pycha ale wszystkie moje intencje byly wysluchiwane /czasami nawet po roku/. To co sie wydarzylo w czasie odmawiana ostatniej intencji wstrzasnelo mna. Bliska osoba zachorowala na chlonniaka. Skonczona zostala bardzo ciezka chemioterapia. Na badaniach nowotwór zmniejszyl sie o 1 – 2 cm. Pojawilo sie widmo 2 rownie ciezkiej chemii. 25 kwietnia rozpoczalem nowenne, gleboko wierzac ze i tym razem zostane wysluchany. 24.05 odbylo sie badanie PET – po tygodniu wyniki – chlonniak zniknal.
Nic lepiej nie podsumuje mojego swiadectwa niz modlitwa z czesci dziekczynnej.
Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Spędź...

MIESIĄC

Z MARYJĄ

Poznaj, pokochaj, naśladuj Maryję!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnnaStasiuXyzAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Stanisławie, w takim razie proszę zmów za mnie 1 zdrowaś w intencji poczęcia drugiego dziecka 😉

Xyz
Gość
Xyz

Są na to 3 wytłumaczenia:

1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!).

2. Są równi i równiejsi bo proszę zauważyć ile na świecie ludzi się modli a ich modlitwy nigdy nie sa wysluchane, nawet nie maja pomocy w ciezkich chwilach.

3. Chloniak zniknął bo dobrze zadzialala dlugodystansowo ta pierwsza chemia.

Stasiu
Gość
Stasiu

2 tygodnie przed PET’em byl robiony rezonans, byl na nich wyraznie widoczny chloniak.
A co do : 1. Jest Pan już za zycia święty i dlatego wszystkie modlitwy są w tri mi ga wysłuchiwane (po roku to naprawdę szybko!!!). – wlasnie dlatego nikomu z bliskich nie mowie o tych cudach by nie uslyszec takich kpin…
Agucha obiecuje dyszke za ciebie zmowic :>

Anna
Gość
Anna

Bez łaski Pana Boga nic nie zadziałało!!! A Syanisław prosił o tę Łaskę Trójjedynego Boga przez Mateczkę Pana Jezusa za siostrę, a Ta otrzymała. I chwała Wszechmogącemu za to! Bądź uwielbiony Panie Boże!
Z pozdrowieniami XYZ.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -