Magdalena: Kłótnia w rodzinie

Chciała bym napisać krótkie świadectwo możne drobiazg ale dla mnie było mega ważne. Mieszkaliśmy przez dłuższy czas z mężem i dziećmi u moich rodziców któregoś razu doszło do wielkiego spięcia pomiędzy mężem a moim tata sytuacja tak bardzo się zaplatała , ze dwoje ludzi których kochałam skłóciło się na dobre .Minal tydzień myślałam , ze przejdzie wszystko jednak to zaczęło się przeradzać w coraz to gorsza sytuacje nie do zniesienia. I ktoś wtedy podsunął mi ta nowennę pomyślałam jak ja to ogarnę ale dałam rade. Po ukończeniu nowenny po dwóch dniach maz i tato pogodzli sie bylo to dla mnie niesamowite Dziękuję Ci Najświętsza Matko za ten dar dziś zaczynam moja druga nowennę. O uzdrowienie uleczenie mojego małżeństwa o powrót do siebie o dar wybaczenia sobie wszystkiego co bylo zle o milosc do siebie wierze ufam ze Mama mnie nie zostawi w tym bolu i cierpieniu. CHWALA PANU

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Magdaleno, już wiesz, że jedną NP wymodliłaś zgodę w rodzinie, więc ufaj, że Twoja następna NP w intencji Twojego małżeństwa też przyniesie wspaniałe rezultaty. Życzę Wam wszelkich łask Bożych!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną