Jolanta: Wiele łask

Moja styczność z Nowenną zaczęła się, gdy zmarł mi Dziadzio, którego bardzo kochałam, opiekowałam się nim. Na dodatek zostawił mnie chłopak i nie mogłam znaleźć pracy. W rozpaczy zaczęłam odmawiać moja 1 NP, gdy ja odmówiłam poczułam ulgę, pogodzilam się z rozstanuem i znalazłam pracę, a 4 miesiące później poznałam chłopaka, który jest już moim mężem od roku.
A dodatkowo rok temu, 2 mięsiace po naszym ślubie miałam bardzo poważny wypadek, wiem, że Matką Boża mnie z niego uratowała, po prostu to czuję. Każdemu polecam tę modlitwę, jest to Nowenna, która jest ukojeniem dla duszy!
Modlitwa, która jest nie do oparcia!
W moim życiu odmówiła już 5 Nowenn i napewno bd och więcej!
A osobom, które podczas modlitwy maja chwilę zwątpienia czy napotykają problemy radzę myśleć o intencji i iść do przodu a Matka Pompejańska się wszystkim zajmie ! Szczęść Boże 🙂


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
TamaraagataAgnieszkaArkadiuszGBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Cieszę się Twoim szczęściem ja odmawiam 2 nowennę… I nic się nie zmieniło jest nawet gorzej ☹️☹️ ciągle płacze ex zerwał zareczyny i odwołał ślub przez duże problemy zdrowotne nie mogę znaleźć pracy ☹️
Już tracę wiarę że będę szczęśliwa ☹️

ArkadiuszG
Gość
ArkadiuszG

Dziękuj Bogu, uwielbiaj go za to co się stało. Widocznie nie był dla Ciebie.
Zaufaj Bogu, to wielka łaska. Spójrz, jak wielu ludzi, nawet tu na forum cierpi z powodu nieudanych małżeństw. Co by było, gdyby zostawił Cię po roku małżeństwa, jeszcze z dzieckiem? Bóg czuwa nad Tobą, Jemu zaufaj. On otrze łzy z Twych oczu, tylko bądź Mu wierna.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Już to pisałam parę razy…… Dziękuj Bogu. Wiem, że cierpisz znam ten ból z autopsji. Pół roku na lekach uspokajających ale dałam radę. Teraz się z tego śmieje. Jesteś wolna, nic nikomu nie przysięgałaś przed ołtarzem. Nowennę odmawiaj i zaufaj.

agata
Gość
agata

Chwała Panu!

Tamara
Gość
Tamara

Wspaniale jest być człowiekiem spelnionym w wierze, myślę, że Bóg wynagradza także za tę opiekę nad dziadkiem i dlategowysluchal Panią. Dopiero uczynki świadczą o naszej wierze. SZCZESC Boże!