Marcelina: Modlitwa z prośbą o kontakt

Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach. Wierzę, że Matka Boża mi pomaga i czuwa nade mną, a uwierzcie mi, w sytuacji, w której byłam mogła pomóc tylko modlitwa! Prosiłam o utrzymanie kontaktu z osobą, na której bardzo mi zależy, jest ona dla mnie bardzo ważna, ale mieszka ona bardzo daleko. Z dnia na dzień przestaliśmy się ze sobą kontaktować, aż tu pewnego dnia dostaję wiadomość od tej osoby. Po właśnie 4 miesiącach. Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask. Pozdrawiam wszystkich.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
MarcinEmekHankaTERESAAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

Dziekuje za to swiadectwo,

Ufająca
Gość
Ufająca

Ja także dziękuję za to świadectwo. Marcelino, wlałaś nadzieję w moje serce i duszę. Bóg zapłać!! Życzę Błogosławieństwa Bożego w Twojej relacji z tą osobą

Lucyna
Gość
Lucyna

I ja dziękuję Bogu i Maryji za to ze została Pani wysłuchana 🙂 Ja modlę się w podobnej sprawie ale wciąż czekam 🙁 Mam przyjaciolke od 3 lat, traktuje Ją jak własną siostrę, Ona mnie również. Ona szczególnie przyjela mnie za swoją rodzinę gdyż własna jest niestety patologia wiec nie miała bliskiej osoby aż do pewnego dnia.. Razem wiele przezylysmy, może ktoś powie, jak to? Przecież znacie się tylko 3 lata! A ja jednak potwierdzam ze wiele. Moja przyjaciółka była wychowywana w rodzinie gdzie nie było miłości ani bezpieczeństwa. Kościół i Bóg tylko od wielkiego święta. Wiec koleżanka nie była… Czytaj więcej »

Lucyna
Gość
Lucyna

Ciąg dalszy. Powiedziała mi ze teraz to już wgl nie pójdzie do spowiedzi bo żyje w grzechu z zonatym wiec i tak nie dostanie rozgrzeszenia. Jak dowiedzialam się ze kogoś takiego poznała to był dla mnie dramat.. moja przyjaciółka ma dopiero 23 lata a on 37 i ma 9 letnia córkę. Ten facet również żyje bez kościoła. Z zona bylo u Niego tak ze najpierw ona była w ciąży a potem wzięli dopiero ślub i żyli razem 9 lat a teraz on twierdzi ze żona zła i ze świata poza moja siostra nie widzi. Sięgnęłam wiec za różaniec. Zmowilam 9… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Do Lucyny, to bardzo smutne, że młoda kobieta (23 lata) nie zna swojej wartości i zadowala się „ochłapami” w postaci żonatego mężczyzny. Gdyby każdy człowiek miał kogoś kto się za niego modli, lub sam doświadczył modlitwy, żeby mógł poczuć w sercu ten pokój i to poczucie wypełnienia pustki, gdyby każda kobieta mogła usłyszeć w sercu słowa Boga „jesteś księżniczką, Moją ukochaną córka” byłoby cudownie. Wielkie szczęście ma ta młoda kobieta, bo ma Ciebie Lucynko. Wierzę że będzie dobrze i Twoja modlitwa zostanie wysłuchana.

Lucyna
Gość
Lucyna

Dziękuję Pani Magdaleno za piękne słowa- wsparły mnie na duchu i wzmocnily do dalszej walki 🙂 Pięknie Pani napisała: „gdyby każda kobieta mogła usłyszeć od Boga ze jest Jego ukochana córką ” bardzo bym chciała żeby moja przyjaciółka to w swoim sercu i głowie usłyszała bo niestety od swojego ziemskiego ojca tego nigdy nie usłyszała. Ojciec wyrzucal Ja z domu nawet w Wigilię!! Obawiam się ze w tej rodzinie może być jakieś przeklenstwo pokoleniowe, bo Jej dziadkowie byli nienormalni, źle życzyli swoim dzieciom, jedna córkę doprowadzili nawet do samobójstwa. Jej ojciec również źle życzy mojej siostrze- swojej własnej córce!! I… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

4 miesiące? Ja czekam juz 3 lata na spełnienie Mojej prosby I caly czas prosze o znak kiedy otrzymam laske w ktorej odmowilam 3 nowenny. I cisza. Ja po prostu Nie rozumiem…

Ania
Gość
Ania

A ja czekam juz blisko 20 lat na milosc i nic , nowenny inne modlitwy pielgrzymki i nic a wiem ze nie jestem stworzona do samotnosci

Magdalena
Gość
Magdalena

Do Ania,Czy zajęłaś się samą sobą?,
wychodzisz do ludzi?,
realizujesz swoje pasje?
jesteś szczęśliwa sama ze sobą?
cieszysz się życiem?
znasz samą siebie?, lubisz siebie? lubisz ludzi?
dbasz o swoją atrakcyjność?
uśmiechasz się często?
Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś TAK – to z pewnością znajdziesz wspaniałego mężczyznę:-)
Jeśli jednak tylko siedzisz zamknięta w czterech ścianach i tylko modlisz się, tylko lamentujesz, tylko obwiniasz inny, to nie dziw się, że żyjesz jak żyjesz! Postawa roszczeniowa to słaba postawa.
Pozdrawiam i życzę aktywności w poszukiwaniach miłości 🙂

Hanka
Gość
Hanka

Bzdura…Gdy się chce zachować wstrzemięźliwość seksualną do ślubu oraz stawia się przynajmniej minimalne wymagania w stosunku do kandydata na męża a nie łapie pierwszego lepszego to możesz i 20 razy odpowiadać na każde z powyższych pytań TAK.

TERESA
Gość
TERESA

Pani Lucyno proszę jej podać taką książkę, Ile jest wart twoja obrączka cena gdzieś około20 zł.i zobaczy co to znaczy przysięga małzeńska każdemu polecam Bóg na sądzie każdego zapyta gdzie jest twoja żona abo mąż.

Emek
Gość
Emek

TERESA spyta chyba tylko tych którzy weszli w związek małżeński tych którzy nie będą mężami i żonami nie będzie pytał

Marcin
Gość
Marcin

Do wszystkich, którzy man nadzieję, że to przeczytają. Mieszkam w mieście bardzo bezbożnym, w Berlinie.
Razem z kolegą postanowiliśmy założyć w nim wspólnotę świeckich mężczyzn, którzy wspólnie się modlą, wspólnie zgłębiają wiarę, uprawiają sport, chodzą na siłownię i trenują boks, a także pełnią różne dzieła miłosierdzia. Chcieliśmy się nazwać Pugnatores Christi- Pięściarze Chrystusa. Zamierzamy rozpocząć wspólnie Nowennę Pompejańską w intencji utworzenia i rozwoju tej wspólnoty. Gdyby ktoś zechciał dołączyć do Nowenny Pompejańskiej w tej intencji albo w jakikolwiek sposób się pomodlić, to byłbym wdzięczny.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -