Barbara: Pomoc w szkole i na studiach

Chciałam dać świadectwo otrzymanych łask od NMP jakie uprosiłam dla moich synów. Odmówiłam 2 nowenny pompejańskie. Modliłam się o łaskę ukończenia I roku studiów dla starszego syna i pomyślnego ukończenia gimnazjum dla młodszego syna. Studia dla mojego syna były bardzo trudne, uczył się bardzo dużo i widziałam że jest mu ciężko. Ale udało się , czułam opiekę NMP nad nim. Zakończenie gimnazjum mojego młodszego syna z bardzo dobrym wynikiem było jeszcze większym zaskoczeniem (dla niego chyba też – bo nie zawsze było dobrze). Wszystkie łaski otrzymałam. Muszę przyznać że nie jeden raz modlitwa sprawiała mi trudność. Czasem myśli uciekały i nie mogłam się skupić, miałam wrażenie że moja modlitwa nie jest wystarczająco dobra . A i tak NMP mnie wysłuchała. Pozdrawiam wszystkich odmawiających modlitwę i życzę wytrwałości. Zamierzam odmówić następną nowennę – tyle jest przecież łask do uproszenia.

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Dziękuję za Twoje świadectwo, Barbaro. Dobrze przeczytać, że Matka Boża zjednała Wam łaski u swego Syna, Jezusa. To dla mnie bardzo budujące. Wszystkiego dobrego, szczęść Boże!