Co dalej? Mamy dla Ciebie propozycję!

Odmówiłeś nowennę pompejańską, wyprosiłeś cuda dla siebie i bliskich lub jeszcze czekasz na ich spełnienie. Być może zastanawiasz się co dalej. Po skończonej nowennie czujesz jakąś pustkę… Mamy dla Ciebie propozycję!

Pomóż nam rozszerzać cześć Królowej Różańca Świętego

Proponujemy Ci, abyś stał się jej pomocnikiem. Wiesz już, że wiara to nie tylko „klepanie zdrowasiek” – pogłęb ją dzięki dobrym treściom. Być może słyszałeś o działaniach Fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego – pomóż nam w ich realizacji. A jeśli wciąż masz problem z rozgłaszaniem cudów nowenny pompejańskiej (do czego przecież się zobowiązałeś) ta propozycja zdecydowanie jest dla Ciebie!

To wszystko brzmi pięknie, ale…

Zastanawiasz się zapewne, jak tego wszystkiego dokonać. Każdy z nas ma przecież tyle obowiązków, które pochłaniają czas i pieniądze. Nie musisz się martwić! Wszystkiego o czym piszemy możesz dokonać za pomocą jednej monety. Wystarczy, że zamówisz nasze czasopismo. 5 zł – to całkowity koszt najnowszego numeru „Królowej Różańca Świętego” wraz z dostawą do Twojej skrzynki pocztowej.

Znasz historię o węglu?

Przed dom pewnej starszej pani zwieziono tonę węgla. Jako że była osobą samotną poprosiła dwóch sąsiadów o Razem możemy więcejpomoc. Nie podobało im się to – rok wcześniej miała miejsce ta sama sytuacja; pamiętali, że żmudna praca zmęczyła ich i zajęła wiele godzin. Tym razem jednak u jednego z nich przebywał inny sąsiad. On to poprosił swojego sąsiada o pomoc, a ten wziął ze sobą synów, którzy dla towarzystwa przyprowadzili kolegę. Po pół godzinie przed domem starszej pani stanęło 12 mężczyzn. Przy rozmowach i śmiechach praca upłynęła im szybko i przyjemnie – nie tylko pomogli samotnej staruszce, ale i nawiązali znajomość z ludźmi mieszkającymi tuż obok.

Tak samo jest z każdym działaniem na rzecz innych.

Im więcej czcicieli Królowej Różańca Świętego zgromadzimy, tym łatwiej będzie nam dokonywać wielkich rzeczy. A każdy pomocnik – gwarantujemy – prócz satysfakcji wyniesie wiele dobra dla siebie.

DOŁĄCZ DO CZCICIELI KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA JUŻ TERAZ – zobacz jak zamówić.

ZAMÓW NOWY NUMER KRŚ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o