Sylwia: Intencja o znalezienie pracy

Od jakiegoś czasu próbowałam znaleźć pracę niestety bezskutecznie. Na Nowenne trafiłam zupełnie przez przypadek w internecie. Chociaż teraz myślę, że to nie był przypadek.
W każdym razie postanowiłam spróbować.
Nie było lekko. W międzyczasie chciałam przynajmniej kilka razy przerwać odmawianie Nowenny. Miałam mieszane uczucia i dużo wątpliwości. Ale nie poddałam się i dotrwałam do końca. Warto było. Po zakończeniu modlitwy w krótkim czasie znalazłam pracę ale to też nie wszystko bo w międzyczasie dostałam również inne łaski a moje życie zmieniło się na lepsze. Dlatego zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Matka Boska wysłuchuje każdego.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnnaStefaniaAleksandraPaweł Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Gratuluje znalezienia pracy dzięki pomocy Matki Bożej. Modlę się w tej samej intencji ponieważ u mnie sytuacja wygląda beznadziejnie, ale zobaczę czy mi jest pisane bezrobocie po studiach pisane do końca życia 😉 Wracając do tematu, wspaniałe i podnoszące na duchu świadectwo.

Anna
Gość
Anna

Nkomu nic nie jest pisane i do konca zycia. Wszystko w rekach Boga , naszej wierze i modlitwie.Sila Bog moze odwrocic w godzinie, a kto mu ufa, nie zginie.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Matce Bozej ! 😉 Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowej pracy 🙂 Dziękuję za to świadectwo.

Stefania
Gość
Stefania

U mnie to samo, na razie cisza w eterze a już leci część dziękczynna. Z pracą w moim życiu zawsze było krucho. Może jeszcze nie ma oferty odpowiedniej. Ufam że będzie dobrze, choć chwilami jest ciężko. Matko Boża nie zapominaj o mnie.