Sylwia: Intencja o znalezienie pracy

Od jakiegoś czasu próbowałam znaleźć pracę niestety bezskutecznie. Na Nowenne trafiłam zupełnie przez przypadek w internecie. Chociaż teraz myślę, że to nie był przypadek.
W każdym razie postanowiłam spróbować.
Nie było lekko. W międzyczasie chciałam przynajmniej kilka razy przerwać odmawianie Nowenny. Miałam mieszane uczucia i dużo wątpliwości. Ale nie poddałam się i dotrwałam do końca. Warto było. Po zakończeniu modlitwy w krótkim czasie znalazłam pracę ale to też nie wszystko bo w międzyczasie dostałam również inne łaski a moje życie zmieniło się na lepsze. Dlatego zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Matka Boska wysłuchuje każdego.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
27.08.15 21:46

Gratuluje znalezienia pracy dzięki pomocy Matki Bożej. Modlę się w tej samej intencji ponieważ u mnie sytuacja wygląda beznadziejnie, ale zobaczę czy mi jest pisane bezrobocie po studiach pisane do końca życia 😉 Wracając do tematu, wspaniałe i podnoszące na duchu świadectwo.

Anna
Anna
28.08.15 21:39
Reply to  Paweł

Nkomu nic nie jest pisane i do konca zycia. Wszystko w rekach Boga , naszej wierze i modlitwie.Sila Bog moze odwrocic w godzinie, a kto mu ufa, nie zginie.

Aleksandra
Aleksandra
28.08.15 13:02

Chwała Matce Bozej ! 😉 Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowej pracy 🙂 Dziękuję za to świadectwo.

Stefania
Stefania
28.08.15 20:19

U mnie to samo, na razie cisza w eterze a już leci część dziękczynna. Z pracą w moim życiu zawsze było krucho. Może jeszcze nie ma oferty odpowiedniej. Ufam że będzie dobrze, choć chwilami jest ciężko. Matko Boża nie zapominaj o mnie.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x