Aron: Modlitwa

Moją nowennę skończyłem odmawiać pod koniec kwietnia. Samo odmawianie nowenny szło mi ciężko, chciałem odmawiać modlitwę ze szczególną starannością. Często powtarzałem tajemnice i zdrowaśki np. jak ktoś mi przerywał podczas modlitwy. Sam już nie wiem czy dobrze odmawiałem nowennę.
Ze złożeniem świadectwa czekałem, ponieważ moja intencja jeszcze nie została wysłuchana. Jednakże cały czas wierzę i czekam na cud. Składam świadectwo, gdyż zamierzam rozpocząć kolejną nowennę w kolejnej intencji.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K.Małgorzata
K.Małgorzata
28.06.15 01:15

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam trzy lata temu.Otrzymałam wówczas wiele sił do dalszych zmagań w życiu, tak jak bardzo o to prosiłam Matkę Przenajświętszą… Otrzymuję pocztą mailową co tydzień piękne i wzruszające Świadectwa na temat Tej Nowenny. Od pewnego czasu zamierzałam ponownie ją rozpocząć ,ale miałam obawy,że zabraknie mi czasu,ponieważ modlę się jeszcze ,,Tajemnicą Szczęścia,,- też wspaniała Modlitwa… Wreszcie na Nowennę zdecydowałam się od dzisiaj.Jakież było moje zdziwienie i radość,gdy po odmówieniu Tej Modlitwy, otworzyłam link w komputerze,w którym dowiedziałam się,że właśnie dzisiaj przypada Święto Matki Bożej Pompejańskiej. Doszłam do wniosku,że ,,T.S,,będę odmawiała rano /wystarczy pół godzinki wcześniej wstać/,a Nowennę Pompejańską… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
28.06.15 15:17

Aron moja pierwsza intencja zostala wysluchana dokladnie rok od ukonczenia. Z perspektywy czasu oprócz wysłuchania mojej prośby dostałam wiele innych łask,których zaraz po ukończeniu nowenny nie dostrzegałam.

Agnieszka
Agnieszka
28.06.15 22:15

Też dzisiaj zaczęłam Nowennę Pompejańską. Miło jest wiedzieć, że inne osoby też ją zaczęły w tym samym dniu, co ja:)

Ania
Ania
29.06.15 00:03

te powtarzania to myśli od złego ducha i natręctwa… wmawia Ci że masz być doskonały.. trzeba to olewać. Maryja przyjmuje wszystko. Zrób sobie jakąś dłuższą przewę na wyciszenie i będzie lepiej 🙂

Teresa.A
Teresa.A
29.06.15 04:51

Dla mnie facet co odmawia Różaniec to prawdziwy Mężczyzna przez duże M
Aron SUUUUPER!!!
….może może i Maria tak myśli

Ewa
Ewa
29.06.15 11:42

Ja również mam wrażenie, że czasem moja modlitwa nie jest modlitwą tylko powtarzaniem wyrazów w odpowiedniej kolejności, ale wtedy proszę Ducha Św. o pomoc, różnie bywa z tą pomocą 😉 ale nie poddaje się i kontynuuję nadal modlitwę, bo myślę, że to szatan działa w ten sposób, aby przekonać mnie, że nie umiem się modlić, to po co to w ogóle robię. Mam ciężkie chwilę ostatnio, ale wiem, że muszę trzymać się Matki Bożej , bo sama nie dam rady. Jestem słaba psychicznie na otaczające mnie problemy. Ostatnio tylko w modlitwie widzę ukojenie, bo ludzie bywają zawodni jak i my… Czytaj więcej »

Ewa
Ewa
29.06.15 11:48

Uważam, że każda Nowenna jest wysłuchana, a widzę to na swoim przykładzie, tylko otrzymujemy łaski w różnym okresie życia, a niektórych nawet na początku nie dostrzegamy.
Pamiętajcie, że przecież jest to modlitwa NIE DO ODPARCIA ! W tym wszystkim jednak nie zapominajmy, aby uczyć się godzenia z wolą Bożą.
„Moje drogie, nie są waszymi drogami,a myśli moje, myślami waszymi”

Teresa.A
Teresa.A
29.06.15 11:48

Ewo jesteś SILNA psychicznie bo jest przy Tobie , z Tobą Maria !!!
Tak masz myśleć .

Ewa
Ewa
30.06.15 10:13

Dziękuję Pani Teresko 🙂 dodaje mi wiary w siebie 🙂

Aron
Aron
15.08.15 15:21

Bóg zapłać za dobre słowa wszystkim.
Od pewnego czasu zauważam, że rzeczywiście moja modlitwa zastała wysłuchana przez Przenajświętszą Maryję Matkę Bożą. Modlitwa ma ogromną moc !!!
Ostatnio chciałem rozpocząć Nowennę Pompejańską w czerwcu, ale mi się nie udało mam zamiar zacząć od dzisiaj tj. 15 sierpnia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
Zależy mi na odmówieniu nowenny do końca ponieważ intencją, w której chcę się modlić jest dla mnie bardzo ważna.
Bardzo proszę o modlitwę, tak abym skutecznie wytrwał w nowennie do końca – do 7 października Święta Królowej Różańca Świętego. Z Panem Bogiem.

K.Małgorzata
K.Małgorzata
15.08.15 23:12

Wspaniale Aron !
Pomodliłam się za Ciebie do naszej Najukochańszej Matki Bożej.
Wierzę,że uda Ci się wytrwać w Nowennie do końca.
Jesteś dzielnym i mądrym mężczyzną.
A tak w ogóle, to warto jeszcze przypominać sobie ,że w słabości naszej jest siła.
Dlatego pokorni i wytrwali osiągną swój szlachetny cel.
Z Panem Bogiem.

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej