Izabela: Matka Najświętsza połączyła mnie i mojego męża

Witajcie , mam na imię Izabela. Na początku miałam problem z modleniem ponieważ nie miałam wiary , że wytrwam . Jednak udało mi się 15 kwietnia zaczęłam teraz już odmawiał dziękczynną część… Dziękuję mojej kochanej mamusi , że tak mnie kocha i widziała jak się męczę. Mój mąż i ja bardzo się raniliśmy… Mamy 22 letni staż małżeński z przerwami na inne związki i rozwód … Wyobraźcie sobie , że Moja , Nasza Matka Najświętsza … Połączyła mnie i mojego męża , wyciągnęła nas z innych związków , rozkochała w sobie na nowo z Ogrąmną siłą i świadomością mocy wielkiej do życia … Wspólnego życia … Mamy dorosłe dzieci , ale myślimy jak Bóg da mieć jeszcze jedno dziecko !!!! Dziękuję Ci Pani Moja Najukochańsza ….!!!! Będę wszędzie i wszystkim o Tobie mówić …..!!!!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
MonikaweronikaDanutaEwakasandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

bardzo budujące świadectwo. I znowu potwierdza się to, że Bóg najlepiej wie jaki czas jest najwłaściwszy…. Trzeba mocno wierzyć, nie poddawać sie przeciwnością i wytrwać w modlitwie.

Iwonka
Gość
Iwonka

Niesamowite swiadectwo Izabelo, to naprawe budujace. Moze i mnie uda sie wyproscic o powrot mojego ukochanego Adasia? Iwonka

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziekuję za świadectwo. Takie wyznania wzmacniają innych w wierze i modlitwie. Życzę dużo łask Bożych, wytrwania w miłości wzajemnej. Ja właśnie ukończyłam NP w intencji małżeństwa swojej córki, które nie jest łatwe (córka rozważała rozstanie z mężem). Modliłam się o dar wiary dla zięcia, o uspokojenie jego nerwowej natury, Zauważam małe zmiany na lepsze i oczekuję dalszych. Wiem, że to proces, który musi trochę potrwać, ale cieszy mnie, że zięć bardzo się stara, pracuje nad sobą, A ja wierzę w pomoc Najświętszej Matki.

Jacek
Gość
Jacek

wspaniałe świadectwo…Chwała Naszej Pani od Różańca z Pompejów.

Ewa
Gość
Ewa

To rzeczywiście cud!

ewa
Gość
ewa

to bardzo budujace swiadectwo.dziekuje.matka boza jest taka DOBRA…..

kasandra
Gość
kasandra

Dziekuje za to swiadectwo. Dalo mi ogromna nadzieje.Ja jestem tylko rpk po slubie a jest coraz gorzej miedzy nami

Ewa
Gość
Ewa

Historia naszego małżeństwa i wielka łaska ratunku dla nas przekazana także przez Maryję jest bardzo podobna. Chwała Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce

Danuta
Gość
Danuta

Przecudne świadectwo.Dziękuję Maryjo za Twą wielką dobroć i wielkie wstawiennictwo w naszych trudnych sprawach.Dziękuję Izabelo za świadectwo, wskrzesiło we mnie nadzieję której już prawie nie miałam i wiarę ,że czasem trzeba poczekać dłużej i przejść wiele więcej by w końcu otrzymać to o co prosimy.Odmówiłam 2 NP. za swoje małżeństwo może i dla nas przyjdzie czas.

weronika
Gość
weronika

Chwała Panu, nie zbadane są wyroki Boskie. Swoim świadectwem dałaś nadzieję i wiarę wielu modlącym się. Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione święte Imię Jego.
Wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA.

Monika
Gość
Monika

Dziekuje za to swiatectwo ja juz jestem na 15 dniu nowenny blagalnej i trace wiare bo nic sie nie dzieje ale to swiadectwo mnie umacnia i dlatego zawierzam swoj zwiazek najswietszej matce i modle sie codziennie zeby byla znów ze swoim ukochanym bo dzieki twojemu swiadectwu mam wiare 🙂