Izabela: Matka Najświętsza połączyła mnie i mojego męża

Witajcie , mam na imię Izabela. Na początku miałam problem z modleniem ponieważ nie miałam wiary , że wytrwam . Jednak udało mi się 15 kwietnia zaczęłam teraz już odmawiał dziękczynną część… Dziękuję mojej kochanej mamusi , że tak mnie kocha i widziała jak się męczę. Mój mąż i ja bardzo się raniliśmy… Mamy 22 letni staż małżeński z przerwami na inne związki i rozwód … Wyobraźcie sobie , że Moja , Nasza Matka Najświętsza … Połączyła mnie i mojego męża , wyciągnęła nas z innych związków , rozkochała w sobie na nowo z Ogrąmną siłą i świadomością mocy wielkiej do życia … Wspólnego życia … Mamy dorosłe dzieci , ale myślimy jak Bóg da mieć jeszcze jedno dziecko !!!! Dziękuję Ci Pani Moja Najukochańsza ….!!!! Będę wszędzie i wszystkim o Tobie mówić …..!!!!

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
27.05.14 23:43

bardzo budujące świadectwo. I znowu potwierdza się to, że Bóg najlepiej wie jaki czas jest najwłaściwszy…. Trzeba mocno wierzyć, nie poddawać sie przeciwnością i wytrwać w modlitwie.

Iwonka
Iwonka
27.05.14 23:53

Niesamowite swiadectwo Izabelo, to naprawe budujace. Moze i mnie uda sie wyproscic o powrot mojego ukochanego Adasia? Iwonka

Elżbieta
Elżbieta
28.05.14 01:11

Dziekuję za świadectwo. Takie wyznania wzmacniają innych w wierze i modlitwie. Życzę dużo łask Bożych, wytrwania w miłości wzajemnej. Ja właśnie ukończyłam NP w intencji małżeństwa swojej córki, które nie jest łatwe (córka rozważała rozstanie z mężem). Modliłam się o dar wiary dla zięcia, o uspokojenie jego nerwowej natury, Zauważam małe zmiany na lepsze i oczekuję dalszych. Wiem, że to proces, który musi trochę potrwać, ale cieszy mnie, że zięć bardzo się stara, pracuje nad sobą, A ja wierzę w pomoc Najświętszej Matki.

Jacek
Jacek
28.05.14 05:07

wspaniałe świadectwo…Chwała Naszej Pani od Różańca z Pompejów.

Ewa
Ewa
28.05.14 07:37

To rzeczywiście cud!

ewa
ewa
28.05.14 08:13

to bardzo budujace swiadectwo.dziekuje.matka boza jest taka DOBRA…..

kasandra
kasandra
28.05.14 08:36

Dziekuje za to swiadectwo. Dalo mi ogromna nadzieje.Ja jestem tylko rpk po slubie a jest coraz gorzej miedzy nami

Ewa
Ewa
28.05.14 09:19

Historia naszego małżeństwa i wielka łaska ratunku dla nas przekazana także przez Maryję jest bardzo podobna. Chwała Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce

Danuta
Danuta
28.05.14 10:32

Przecudne świadectwo.Dziękuję Maryjo za Twą wielką dobroć i wielkie wstawiennictwo w naszych trudnych sprawach.Dziękuję Izabelo za świadectwo, wskrzesiło we mnie nadzieję której już prawie nie miałam i wiarę ,że czasem trzeba poczekać dłużej i przejść wiele więcej by w końcu otrzymać to o co prosimy.Odmówiłam 2 NP. za swoje małżeństwo może i dla nas przyjdzie czas.

weronika
weronika
28.05.14 10:42

Chwała Panu, nie zbadane są wyroki Boskie. Swoim świadectwem dałaś nadzieję i wiarę wielu modlącym się. Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione święte Imię Jego.
Wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA.

Monika
Monika
29.05.14 00:39

Dziekuje za to swiatectwo ja juz jestem na 15 dniu nowenny blagalnej i trace wiare bo nic sie nie dzieje ale to swiadectwo mnie umacnia i dlatego zawierzam swoj zwiazek najswietszej matce i modle sie codziennie zeby byla znów ze swoim ukochanym bo dzieki twojemu swiadectwu mam wiare 🙂

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik