Dorota: poprawa zdrowia

Mam 31 lat. Od października 2011 r. choruję na raka. Od listopada odmawiam nowennę pompejańską, obecnie już czwarty raz, dołączyłam tajemnicę światła. Czasem jest ciężko, ale staram się bardzo i jakoś mi wychodzi. Od grudnia biorę chemię. Pierwsze badanie tomografem w lutym wyszło fatalnie, nastąpiło pogorszenie, guzy urosły. Nie poddałam się i modliłam się jeszcze mocniej, jak już pisałam dodatkowo zaczęłam odmawiać tajemnicę światła. Matka Boża nie zawsze od razu pomaga, trzeba być wytrwałym. Porażki też dają siłę, to wielka próba dla nas. W kwietniu miałam drugą tomografię. Tym razem badanie wykazało dużą poprawę, guzy się zmniejszyły. Radość jest ogromna. Jeszcze gorliwiej się modlę i dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za łaskę. Dała mi dużo nowej siły do walki. Wiem, że warto Jej powierzyć całego siebie i zaufać. Wiem, że z Matką Bożą dam radę i wygram z chorobą.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
dorotakasiateresaMartaewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Dorotko nie trać wiary , ja pracuję w szpitalu i właśnie wczoraj podeszła do mnie pacjętka dotknięta szpiczakiem i po odmówieniu NP przez Nią i Jej mamę po szpiczaku nie ma śladu .Zobacz jak Bog kieruje tym wszystkim ,ja o tej cudownej nowinie dowiedziałam sie wczoraj a dzisiaj czytam Twoje świadectwo , chyba dlatego …

ewa
Gość
ewa

boze moj ,nasz pan jest taki kochany…czuwa nad nami,nie spuszcza znas swego oka.jest taki dobry,taki dobry.taki kochany TATUŚ.

Marta
Gość
Marta

Chwała Panu i Mateczce! Pomodlę się za Ciebie! Wszystkiego dobrego!

teresa
Gość
teresa

Dorotko ufaj dalej a Matka Boża tak pokieruje sprawą że będzie dobrze.

kasia
Gość
kasia

Dorotko dziękuję Ci za Twoje świadectwo,Najświętsza Pani napewno Cię wysłucha.Widzę że modlitwy o zdrowie potrzebują trochę więcej czasu na wysłuchanie.Ja również modlę się o zdrowie dla mojej córeczki.Twoja wiara i pokora jest dla mnie przykładem,będę pamiętać o Tobie w modlitwie.Walcz i się nie poddawaj.Zyczę Błogosławieństwa Bożego.

dorota
Gość
dorota

mam nadzieje ze ja takze bede mogla wkrotce napisac tu swiadectwo zwiazane z tym tematem i ciesze sie bardzo z tego swiadectwa to daje tyle sily i zachety do dalszego rozszerzania NP

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…