Agnieszka: zdumiona mocą nowenny

Moją trzecią Nowennę Pompejańską (2 wcześniejsze wysłuchane) odmawiałam  (01.11.2013-24.12.2013) nie w swojej intencji, ale za osoby mi bliskie.
Ich sytuacja finansowa była niezaciekawa, coraz bardziej zależni od innych, na pozyczkach… nie było widac optymistycznego końca… Są to osoby o dobrych sercach, ale jakoś finansowo się im w życiu nie ułożyło… Po jakimś czasie pożyczyli pieniądze nawet od moich rodziców…lata mijały a pieniądze nie zostały im zwrócone… Trochę zaczęlam czuc niechęc do tych ludzi przez tą sytuację z rodzicami… Sama z tym negatywnym uczuciem nie mogłam sobie poradzic; czułam, jak zły się ze mnie śmieje, że też mam w sobie dużo negatywnych uczuc… Nie mogłam całej tej sytuacji jakoś znieśc, więc pomyslalam – co mi szkodzi – mogę spróbowac – odmówię za tych ludzi Nowennę Pompejańską (w intencji poprawy ich sytuacji finansowej). Zdawałam sobie sprawę, że mogę nigdy się nie dowiedziec czy Ta Nowenna przyniesie jakiś skutek… a jednak.
Trzy tygodnie po Jej zakończeniu dowiedziałam się, od bliskiej mi osoby, że owi ludziie opiekowali się bezinteresownie starym, zchorowanym człowiekim – trwa to już przez kilka miesięcy – niedawno, ten  chory człowiek z wdzięczności i sympatii przepisał im cały swój majątek, nie jest tego zbyt wiele, ale poprzez ten gest sytuacja finansowa im się z pewnością poprawi. Gdy o tym usłyszałam byłam bardzo zadowolona i zdumiona – nie mogłam w to uwierzyc, i pomyślałam, że znów ukochana Matka Boża mnie –  tak zwyczajnie, po prostu – wysłuchała. Oczywiście już w połowie odmawianej Nowenny wszystkie moje negatywne emocje zniknęły!
Cieszę się, że mamy tu za życia taką broń jak Nowenna.
Dziękuję, dziękuję dziękuję Matko Ukochana!

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
Iwona
11.03.14 22:58

To piękne chcieć modlić sie za innych.Gratuluje

teresa
teresa
12.03.14 06:24

Piękne świadectwo, to na pewno działanie Matki Bożej.

iwona
iwona
12.03.14 10:07

ja sama jestem w kiepskiej sytuacji finansowej , modlę się juz od wielu lat do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, odmówiłam Nowenne Pompejańska , równo rok temu , narazie jest mi b. cięzko , ale wierzę bardzo ,że Mateńka mnie wysłucha , codziennie odmawiam koronke do Bożego miłosierdzia za osoby w trudnej sytuacji finansowej , to jest takie upokarzajace nie moc płacic rachunków w terminie , to taka szarpanina , ale ja wierzę ,że zostane wysłuchana
pozdrawiam wszystkich w trudnej sytuacji , możecie na mnie liczyc ,jeżeli będziemy modlić się za siebie wzajemnie to moc modlitwy sie zwielokrotni …….

robert
robert
21.03.14 05:45
Reply to  iwona

Dzisiaj kończę odmawianie Noweny Pompejańskiej i nie widzę żadnej poprawy w mojej trudnej sytuacji finansowej [chodzi o powypowiadane umowy kredytowe,wczoraj żona otrzymała następny wypowiedziany kredyt wraz z już wydanym przez e-sąd nakazem zapłaty]Nie wiem może jeszcze nie zasłużyłem na łaskę Królowej Różańca Świętego???

Ania
Ania
12.03.14 11:06

To naprawdę przepiękne odmawiać Nowennnę Pompejańską dla innych, wszystkiego dobrego, Agnieszko.

joanna
joanna
13.03.14 17:21

niesamowita historia, Matka BOska naprawde zaskakuje rowizaniami na ktore czlowiek by nie wpadl:) kochamy Cie Maryjo:***

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej