Aleksandra: Kolejna wysłuchana prośba

W zeszłym roku po raz kolejny zwróciłam się do Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z gorąca prośbą o ratunek i po raz kolejny nie zawiodłam się.
W wyniku oszustwa moja rodzina zmaga się od kilku lat z bankiem i komornikiem i w zeszłym roku obie instytucje sięgnęły po narzędzie, które doprowadziło by do odebrania nam domu. Długo by pisać o całej historii i zawiłościach sytuacji. Wyglądało to tak że stanęliśmy przed ścianą bez wyjścia. Ale tu właśnie przyszła z pomocą Matka. Przedstawiono nam możliwość innej drogi prawne ale zastrzegając ze możemy zostać szybko odrzuceni. Powiem tylko tyle, że nasz wniosek nie tylko został przyjęty ( a większość jest właśnie odrzucana) to sędzia która nasz wniosek rozpatrywała była wyjątkowo sprzyjająca. W tym czasie komornik ustawiał już swoje rozprawy przekonany że rozstrzygnięcie będzie na nasza niekorzyść kilka dni po naszej rozprawie. Nawet nasz prawnik był zaskoczony podejściem sędziny oraz przebiegiem szybki i korzystnym dla nas. Ostatecznie wygraliśmy i komornik został odsunięty.
Mam już w swoim życiu kilka doświadczeń działania Nowenny. Czasem coś dzieje się gwałtownie i zaskakująco szybko się rozwiązuje a czasem trwa to trochę i łagodnie dochodzi do szczęśliwego końca. Zawsze jednak Królowa Różańca Świętego działa spiesząc z ratunkiem dla tych, którzy jej pomocy wzywają. Maryja nigdy nie zawodzi!

Msza Święta

25 GRUDNIA 2019

w Pompejach

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Lucyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

To prawda,Maryja nigdy nie zawodzi! Dziękuję za to świadectwo, dziękuję Maryi, że okrywa nas swoim płaszczem. Chwała Panu.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ