Aleksandra: Kolejna wysłuchana prośba

W zeszłym roku po raz kolejny zwróciłam się do Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z gorąca prośbą o ratunek i po raz kolejny nie zawiodłam się.
W wyniku oszustwa moja rodzina zmaga się od kilku lat z bankiem i komornikiem i w zeszłym roku obie instytucje sięgnęły po narzędzie, które doprowadziło by do odebrania nam domu. Długo by pisać o całej historii i zawiłościach sytuacji. Wyglądało to tak że stanęliśmy przed ścianą bez wyjścia. Ale tu właśnie przyszła z pomocą Matka. Przedstawiono nam możliwość innej drogi prawne ale zastrzegając ze możemy zostać szybko odrzuceni. Powiem tylko tyle, że nasz wniosek nie tylko został przyjęty ( a większość jest właśnie odrzucana) to sędzia która nasz wniosek rozpatrywała była wyjątkowo sprzyjająca. W tym czasie komornik ustawiał już swoje rozprawy przekonany że rozstrzygnięcie będzie na nasza niekorzyść kilka dni po naszej rozprawie. Nawet nasz prawnik był zaskoczony podejściem sędziny oraz przebiegiem szybki i korzystnym dla nas. Ostatecznie wygraliśmy i komornik został odsunięty.
Mam już w swoim życiu kilka doświadczeń działania Nowenny. Czasem coś dzieje się gwałtownie i zaskakująco szybko się rozwiązuje a czasem trwa to trochę i łagodnie dochodzi do szczęśliwego końca. Zawsze jednak Królowa Różańca Świętego działa spiesząc z ratunkiem dla tych, którzy jej pomocy wzywają. Maryja nigdy nie zawodzi!

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lucyna
Lucyna
10.09.19 19:28

To prawda,Maryja nigdy nie zawodzi! Dziękuję za to świadectwo, dziękuję Maryi, że okrywa nas swoim płaszczem. Chwała Panu.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA