Bogumiła: Nowenna Pompejańska i święty Charbel

Nazywam się Bogumiła, jestem amazonką od 2012 r. . Jestem po amputacji, chemii i radioterapii. Moja choroba była impulsem do zajecia się tematem medycyny naturalnej i sposobów walki z chorobą danych nam przez Boga min poprzez odpowiedni styl życia i odżywiania. Tym szerokim tematem zajęłam się na moim blogu „Dr Budwig i ja czyli leczenie nowotworów(i nie tylko)dietą” www.beme.com.plOto moje świadectwo zamieszczone we wpisie z 3 lutego br. Pełny tekst: http://www.beme.com.pl/kartki-z-kalendarza/nowenna-pompejanska-i-swiety-charbel/
9 grudnia 2013 roku rozpoczęłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Równocześnie przez cały czas odmawiałam Nowennę do św. Charbela (gdy jedna się kończyła, rozpoczynałam kolejną) Muszę powiedzieć że nie było to łatwe zadanie. Potrzeba było przecież codziennie znaleźć sporo czasu(około 3 godzin) – ja odmawiałam wszystkie cztery części Różańca. Przeszkód było co niemiara.. Najbardziej prozaiczna to senność(czasami nawet gdy tylko zaczęłam odmawianie)

Nachodziły mnie też myśli zwątpienia, czy warto tyle czasu poświęcać na modlitwę? Chcę Wam odpowiedzieć, że warto! Zyskałam wewnętrzny spokój i radość. Łatwiej było mi znosić dokuczający ból ramienia, gdy codziennie uświadamiałam sobie jaki ból znosił dla nas nasz Pan Jezus Chrystus….jakże małe przy tym było moje cierpienie…. Przez te 54 dni Nowenny tyle się wydarzyło! Pisałam tu na blogu o mojej wymarzonej wyciskarce do soków, którą było mi trudno samej zakupić, a która tak pomocna by mi była w mojej diecie.. Prosiłam Maryję i św. Charbela o pomoc w powrocie do zdrowia. Krótko po rozpoczęciu obu Nowenn dzięki pomocy i wspólnej akcji moich Czytelników moje marzenie się spełniło! W styczniu już piłam wartościowe warzywno-owocowe soki! Dziękuję! Przy okazji poznałam osobiście jedną z Czytelniczek, a nasze spotkanie zaowocuje z pewnością przyjaźnią.

Kolejne dni i kolejne wydarzenia. Mój syn dostaje krwotoku z nosa, długi czas nie można go zatamować – więc zamiast wyjść na umówione spotkanie zostaje w domu. I nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – bo dzięki temu ratuje życie mojemu mężowi, który dostaje właśnie zawału serca. Natychmiastowa reakcja i zawiezienie do szpitala ratują mu życie. Jak nie dziękować za to Maryji i Charbelowi? Jak nie wierzyć w Ich opiekę? Wierzę,że to za ich przyczyną(wstawiennictwem) i modlitwą wielu (w większości nieznanych mi) osób ta sytuacja nie skończyła się źle…Mąż czeka na operację by-passów.

Ma odbyć się w marcu – proszę, pamiętajcie w modlitwie o nim także i teraz. Z serca dziękuję! W trakcie trwania Nowenny namalowałam portret św. Charbela i dzięki temu poznałam wspaniałe osoby z Konina, które zmobilizowały mnie do kolejnych prac…wkrótce pokaże Wam efekty. No i przecież czy to nie mały cud – że na moją e-mailową prośbę o relikwię św. Charbela otrzymuję już na drugi dzień odpowiedź, że Ojcowie ją spełnią? A po niedługim czasie przychodzi przesyłka z Libanu (pisałam o tym tu: http://www.beme.com.pl/mojepasje/charbel-blogoslawienstwo-swietego-na-nowy-rok/ ) którą mogłam się podzielić jeszcze z innymi…Tyle dobra mnie spotkało w tak niedługim czasie! Nasz sąsiad(którego na ponad 3 miesiące przyjeliśmy pod nasz dach po tym jak spaliło się jego mieszkanie) widział,że o 21.00 modlimy się Apelem Jasnogórskim.Dałam mu książeczkę z Nowenną Pompejańską i zachęciłam do zwrócenia się z problemami do Maryji. Ku memu zdumieniu znowu zaczął chodzić do kościoła.

I podarował nam tvLCD ze słowami : niech wam się dobrze ogląda Apel! Różaniec ma naprawdę ogromną moc. Udowodnili to także naukowcy: Doktor Lucjano Bernardi z Uniwersytetu Pavia we Włoszech , Julian Thayer i Esther Sternberg z Uniwesytetu Ohio i amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia – pisałam o tym tu: http://www.beme.com.pl/dusza/ave-mariagratia-plena/ Tak więc Kochani gorąco zachęcam także i Was do sięgnięcia po tą cudowną broń. Weźcie w swoje dłonie różaniec i powierzcie Maryji swoje radości i troski. Nawet (a może zwłaszcza) te najtrudniejsze, po ludzku beznadziejne… Potężnym Waszym orędownikiem i wspomożycielem będzie także świety Charbel, cierpliwy i pokorny czciciel Matki Boskiej z Pompejów…wystarczy Go o to z serca poprosić…Ja z ufnością i radością rozpoczynam kolejną Nowennę. A Wy?

Przypominam, że można wpisywać swoje intencje modlitewne w komentarzach na moim blogu.

Będziemy modlić się o nie podczas naszego co czwartkowego Pogotowia Modlitewnego w ramach Domu Modlitwy św. Charbela. Zapraszam do wpisywania intencji i łączności modlitewnej z nami w każdy czwartek o godzinie 20.00. Chwała Panu!

Bogumiła

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
98 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aga
aga
24.08.16 23:36

Proszę o wyleczenie z nerwicy, także nienawiści do teściowej, która ciągle wtrąca się do mojego życia i mojego dziecka. Z całego serca o to proszę, gdyż ciężko mi z tym żyć.
Proszę również o dar pozostania kolejny raz mamą… Jezu ufam Tobie…

Anna
Anna
16.03.18 23:10
Reply to  aga

Prosze o zdrowie dla moich dzieci oraz pomoc finansowa

Sabina
Sabina
13.09.18 16:58
Reply to  aga

Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę o uwolnienie od złych duchów.A szczególnie za moją córkę Joannę o uratowanie jej małżeństwa przed rozpadem. O ich powrót na drogę wiary

Anna
Anna
26.08.16 02:00

Proszę o modlitwę w sprawie uregulowania spraw finansowych

Wioletta
Wioletta
08.09.16 15:16

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o miłość ,szczerą rozmowę i odbudowę więzi małżeńskich.

Elżbieta
Elżbieta
21.10.16 23:10

Proszę o modlitwę za mojego tatę chorego na nowotwór.

Gosia
Gosia
29.11.16 22:14

Prosze o modlitwe za mojego chorego chrzesniaka

Bronia
Bronia
19.12.16 20:30

proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojej córki

Wioletta
Wioletta
04.01.17 21:36

Proszę o zdrowie dla mojej mamy i babci. Bóg zapłać

Monika
Monika
17.02.17 14:37

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Małgorzaty.

Aneta
Aneta
28.02.17 21:09

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mego synka Damiana.

Cecylia
Cecylia
22.03.17 21:18

Proszę o modlitwę za Wiesławę,która wczoraj przeszła bardzo trudną operację oka ,od sześciu lat jest niewidoma w wyniku powikłań cukrzycowych.Pojawiła się szansa,że w jednym oku można przywrócić widzenie,jednak dziś wystąpiły jakieś komplikacje.Jest załamana.Święty Charbelu pomóż jej.Błagam.

Barbara
Barbara
11.07.17 20:06

Proszę o modlitwę o wyleczenie z kaszlu i cysty a także o zdrowie swoje. i błogosławieństwo dla mojej rodziny

Esta
Esta
24.07.17 19:22

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Janiny chorej na nowotwór.

K
K
24.07.17 22:06
Reply to  Esta

pomodlę się, a pani polecam nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, ponoć to bardzo silna modlitwa, w chwili zwątpienia proszę poczytać świadectwa na rozwiazwezly.pl

Kadu
Kadu
06.08.17 19:07

Proszę9 o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa.Bóg zapłać.

Elżbieta
Elżbieta
01.09.17 23:05

Proszę o modlitwę W intencji nienarodzonego wnuczki, i której podczas badań prenatalnych stwierdzono wady generyczne.Gorąco proszę O modlitwą W jej intencji Abu urodziła się zdrowa.

Magda
Magda
12.09.17 00:26

Blagam o modlitwe za ojca mojego dziecka by trwale przestal pic alkohol uczciwie sie leczyl znalazl sile i motywacje do walki z samym soba i swoim nalogiem oraz by odnalazl droge do Chrystusa i sie z nim zaprzyjaznil. Rowniez prosze o zdrowie dla mnie i moich pozostalych najblizszych!

Gra żyna
Gra żyna
20.09.17 19:50

Bardzo proszę o modlitwę za moją córką, aby rozwiązały się wszystkie węzły i aby została matką

Marta
Marta
06.12.17 12:25

Proszę o modlitwę by moi dwaj bracia (Ty wiesz Panie których konkretnie) i siostra nawrócili się i wrócili do Kościoła.Bóg zapłać.

Halina
Halina
26.03.18 07:14

Proszę o modlitwę za wnuczka Antosia, o łaskę zdrowia dla jego, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji o łaskę spokoju, radości, mądrości dla jego a dla jego rodziców i brata o zdrowie, miłość i cierpliwość. Bóg zapłać.

Halina
Halina
26.03.18 07:16

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Łukasza, o dar potomstwa dla jego i żony Pauliny, o łaskę wiary, miłości, uczciwości i spowiedź Wielkanocną dla nich, aby powrócili do kościoła. Bóg zapłać.

Elzbieta
Elzbieta
03.04.18 15:47

Proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienia dobrej, stałej pracy oraz o znalezienie dobrego, kochającego męża,

Radek
Radek
03.04.18 16:19
Reply to  Elzbieta

Załóż konto na portalu randkowym

Emilia
Emilia
08.04.18 14:17

Proszę o wyleczenie z choroby i dar bycia mamą

Iza
Iza
15.04.18 14:24

Proszę o modlitwę w intencji mojego chzestnego Jarosława o uleczenie z ciężkich chorób o zdrowie dla babci o jasność umysłu i nauczenie się niemieckiego dla mnie oraz dar potomstwa dla mnie i meza.Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.

Marcin
Marcin
28.04.18 23:02

Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla naszego nienarodzonego dziecka.przyjdzie na świat we wrześniu 2018r.i wg badań lekarskich jest nieuleczalnie chore.

Dorota
Dorota
10.05.18 23:01

Proszę o.modlitwę za mojego syna Sebastiana oraz za moją rodzinę. Bóg zapłać.

Krystyna
Krystyna
15.05.18 07:50

Proszę o modlitwę o wyleczenie mojego męża z nowotworów i aby nie było przerzutów.

Marzena
Marzena
15.05.18 21:32

Proszę o ratunek zdrowia, małżeństwa, rodziny. Proszę o samoakceptację-to bardzo ważne jest dla mnie. Proszę za zdrowie i potrzebne łaski dla moich dzieci, męża, rodziców. Serdeczne Bóg zapłać.

Izabela
Izabela
20.06.18 17:37

Proszę o modlitwę za mojego kuzyna Marcina który cierpi na zaburzenia psychiczne. Proszę o modlitwę o jego powrót do domu, o to by nie stracił pracy i o postawienie na jego drodze osób które pomogą mu wyjść z tej choroby

Izabela
Izabela
25.06.18 20:36

Proszę o modlitwę za Marcina aby nie stracił on pracy

Iwonw
Iwonw
15.07.18 10:12

Proszę o modlitwę za mój związek, o pogodzenie się z Ukochanym.

Smak
Smak
17.07.18 08:53

Proszę o wyzdrowienie

Patrycja
Patrycja
03.08.18 21:24

Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z nerwicy, i o zdrowie dla całej rodziny

Dorota
Dorota
02.09.18 19:15

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej

Anna
Anna
26.10.18 00:04

Zawierzam orędownictwu św. Charbela i modlitwie Agnieszkę chorą na raka, Annę i Rafała z problemami cukrzycowo-insulinowymi i otyłością. Zawierzam nasze Rodziny prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i Świętych, ochronę przed złem i atakami złego. Amen.

Grzegorz
Grzegorz
18.12.18 09:44

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje… Czytaj więcej »

Ewa
Ewa
26.12.18 09:51

prosze o modlitwe o uwolnienie mnie od klatwy

D.M
D.M
17.04.19 12:10

Bardzo błagam o zdrowie dla mojej 15 mies córeczki.Niech cofną się wszystkie zmiany chorobowe, a skóra ma jeden kolor.Błagam Boże usłysz me błaganie.Oby komórki skóry wytwarzaly barwnik.Tak cięzko mi patrzec na skore mojego dziecka ,na ktorej powstaja białe plamy.Bardzo psychicznie rujnuje ta choroba.Ile to szczęścia maja ludzie ,których sķóra ma jednolity kolor i nie zastanawiaja się kiedy, gdzie powstaną plamy bielcze.
.

Justyna
Justyna
25.08.19 13:00

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa które się rozpada.Jezu Ufam Tobie

Anna Kolanowska
Anna Kolanowska (@758874064548602_anonymous)
28.09.19 12:29

prosze o modlitwe za moich synow zeby dobry Bog mial ich w opiece i prowadzil dobrymi sciezkami JEZU UFAM TOBIE

Gabriela
Gabriela
19.12.19 14:38

Proszę o modlitwę za mnie o samoakceptację, odzyskanie radości z życia i o poprawę relacji w mojej rodzinie, szczególnie pomiędzy Mamą i Tatą.

Olga
Olga
19.01.20 00:45

Proszę o uzdrowienie dla mojego ojca Kamila, który pochodzi z rejonów bliskich św. Szarbelowi, przebywa teraz w Szwecji. Proszę o uzdrowienie i wzmocnienie jego organizmu.

98
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x