Agnieszka: Ja będę wierzyć modlić się aż wymodlę tą pracę i inne łaski.

Szczęś Boże, od 4 lat odmawiam nowenne oczywiście z przerwami. Dużo łask otrzymałam ale i otrzymuje ale główna intencja nie sprawdziła się ,ale czuję obecność Mateczki, Od tych kilku lat modle się o lepszą prace,wtedy myślałam że to jest dla mnie najlepsze,i jak kończyła się nowenna nie dostałam upragnionej pracy złościłam się,obrażałam na Boga na Mateczkę. Dopiero ta nowenna którą kończę 24 lutego dała mi tak naprawdę spokój wewnętrzny,przebaczenie .

Oprócz tego Mateczka mi powiedziała mi w części błagalnej jak pomyślałam ,że i tak nie dostanę tej pracy-usłyszałam głos Mateczki ,,wszystko zależy ode mnie czy dostaniesz tą pracę”.Potem jak mnie zły atakował i byłam zła poszłam do kościoła w środę 2 tyg temu i uczestniczyłam na mszy ale prawie płakalam i zła byłam,jak patrzyłam na księdza który prowadził mszę jakbym widziała Pana Jezusa aż oczy przecierałam i kilka razy tak miałam.

W myślach miałam tylko myśl czy dostanę pracę i znowu usłyszałam głos -Pan Jezus powiedział,, przecież dostaniesz tą pracę”. Pan Jezus powiedział to jakbym Mu nie wierzyła. Potem Mateczka kazała mi jechać na mszę uzdrawiającą do kościoła św Śtanisława Kostki i pomodliłam się przed grobem Bł, Księdza Popiełuszko. Poczułam się lepiej spokojniejsza.

Teraz 15 lutego koleżanka powiedziała mi o mszy uzdrawiającej przez internet który prowadził O Daniel. i wtedy poczułam że P Jezus mnie uzdrowił. Czuje się lepiej. Wszystko powierzyłam Mateczce i P. JEZUSOWI. Naprawdę warto zawierzyć Mateczce, jeszcze nie dostałam pracy,ale dostałam informację od znajomej że potrzeba będzie kogoś do pracy do znajomej koleżanki. Ja będę wierzyć modlić się aż wymodlę tą pracę i inne łaski.Mateczka wie co dla nas jest dobre.Ja zawsze złościłam się i modliłam się bez wiary. Naprawdę warto zawierzyć się Mateczce i odmawiać tą nowennę.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x