Arneta: Cudowna moc Nowenny Pompejańskiej

Dowiedziałam sie o tej modlitwie w ubiegłym roku dzieki mamie. Początkowo myślałam że niemożliwie wytrwaó 54 dni odmawiając 3-4 cześci rożanca, jednak odważyłam sie przynajmniej aby sprobowaó. W trakcie odmawiania przekonałam sie, że to nie jest takie trudne i czasu zawsze sie znajdzie, wszakże spedzamy obok komputera, telewizora i na prożnych pogadankach o wiele wiecej czasu, to czyżby to ma wiekszą wartośó niż czas udzielany modlitwie? W trakcie odmawiania poczułam spokoj na duszy, nadzieje na wszystko co najlepsze oraz niewypowiedziany entuzjazm przejawiającz sie na zewnatrz w załatwianiu zwykłych codziennych sprawach. Jestem przekonana że Matka Boża opiekuje sie mną i całą mą rodziną, gdyż doznajemy łask w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Co zaś chodzi o intencje za ktore modliłam sie(3 razy odmawiałam nowenne w rożnych intencjach)spełniły sie w bardzo namacalny sposob, gdyz zaczełam dostrzegaó możliwosci w jaki sposob coś można  zmienic w swym zyciu, Matka Boża udzieliła mi niemało wskazowek. Oprocz tego, wzmacnia sie siła woli i dyscyplina, co niemalo wazne dla kazdego człowieka, by mogł kontrolowac siebie i w taki sposob formowac swają osobowosc w prawidłowym kierunku. Ufajcie Matce Bożej i bądzcie przekonani że wszystko bedzie Wam udzielone według waszych potrzeb!

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
Ala
10.12.13 18:41

Tą kwestię mogę potwierdzić na pewno i poprzeć Cię. Jest to dostrzeganie sytuacji sprzyjających do spełnienia się naszych intencji. Tylko musimy przełamać się i widząc te możliwości zacząć działać. Ja też zaczęłam dostrzegać możliwości, choć z pewnym opóźnieniem 😉 i zawsze kiedy podejmowałam wysiłek dostawałam moc, siłę, nie wiem jak to nazwać, może wiarę w to, że nie działam sama. Tak było i jest nadal u mnie. Póki co jedna sprawa się w ten sposób rozwiązuje i zrobię co mogę żeby tego nie zaprzepaścić.

JOANNAkNP
JOANNAkNP
08.01.14 15:20
Reply to  Ala

Mamy moc swoich własnych osobistych spraw do wymodlenia, ale też są sprawy większej wagi, jak np. krzewienie Nowenny Pompejańskiej dla np. dobra ludzkości w ogóle, a nawet dla osiągnięcia z naszym udziałem apokatastazy.
Spróbujmy uwierzyć także i w to, tak chciałby sam Bóg wypowiadając swoje ostatnie słowa na krzyżu „PRAGNĘ………..”
http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/dialogi-w-katedrze/art,9,czy-pieklo-moze-byc-puste.html

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x