Ewa: Wewnętrzny spokój

Za dwa dni skończę odmawiać czwartą nowennę pompejańską. Dwie wcześniejsze odmawiałam w intencji własnej, trzecią o uzdrowienie ojca z ciężkiej choroby. Zostałam wysłuchana. Teraz, kiedy o tym piszę, mam łzy w oczach, bo jestem świadoma cudów, które wydarzają co dnia. Niemożliwe stało się możliwym i wiem, że jestem winna złożyć tutaj świadectwo. Obecnie odmawiam w intencji dusz czyśćcowych, bo wiem, że one bardzo potrzebują naszej modlitwy, a same już nic nie mogą zrobić. Przez ostatnie dwa tygodnie w mojej pracy spotkało mnie wiele złego że strony nieprzychylnych osób. Jednak Matka Boska czuwała nade mną i nie opuściła w skrajnie trudnych chwilach. Dziękuję Jej za opiekę. Dziękuję również Wam wszystkim, którzy wciąż składacie wspaniałe świadectwa. To one mnie motywowały do odmawiania nowenny. Kiedy jest mi trudno i smutno, czytam je i wtedy wraca nadzieja na lepsze jutro. Zostały tylko dwa dni do ukończenia czwartej mojej nowenny. Teraz już wiem, że na pewno zacznę kolejną, w intencji dusz czyśćcowych.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MiauraAndrzejowaGrzegorz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Piękne i zarazem bardzo wymowne świadectwo wiary.
Pozdrawiam.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Piękna intencja: za dusze czyśccowe- chyba jedna z nielicznych, którą warto powtarzać w kolejnych nowennach wink

Miaura
Gość
Miaura

Albo np. poświęcać codzienną pobożną lekturę Pisma Świętego w intencji dusz. To wspaniałe, że mamy tyle możliwości, aby otaczać je modlitwą.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ