Paulina: Według Jego woli

Zawsze myslalam ze po odmowieniu nowenny nastapią fajerwerki, zdarzy sie cud i zycie zmieni sie diametralnie.
Teraz wiem ze te cuda o ktore sie modlimy to to jak zmienia sie nasze wnetrze. Mimo ze nowenna nie zostala wysluchana tak jak chcialam, stalam sie spokojniejsza, milsza dla innych, bardziej wyrozumiala.Wiem ze Bog wszystko widzi lepiej. Wiem ze Maryja pomaga nam wedlug tego co jest dla nas najlepsze.
Obecnie modle sie o odnalezienie dobrego męża i miłość. Mimo to ufam Matce Bozej ze rowniez samotnosc ktorej teraz doswiadczam jest darem ktorego nie rozumiem. Ufam ze wszystko dzieje sie wedlug woli Boga.
Kocham Cie Matko Boza.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Alik Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Alik
Gość
Alik

Piękne świadectwo, często Mateńka obdarza nas w niezrozumiały dla nas sposób…. ale widocznie musimy przez to przejść by tak naprawdę coś zrozumieć…. wiem o czym mówię bo sam odmawiam już 7 Pompejanke także czekam na łaskę o którą gorliwie proszę _ proszę o pracę na umowę głęboko wierzę że i na moją prośbę przyjdzie czas…. Z pewnością spotkasz na swojej drodze odpowiedniego chłopaka, z którym będziesz szczęśliwa, wielu z Nas czeka na miłość, prawdziwą miłość… Życzę Ci prawdziwej szczerej miłości 🙂 Z Panem Bogiem. ps Zachęcam wszystkich, którzy wahają się podjąć odmawiania NP spróbujcie a efekty was zaskoczą 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną