Rina: świadectwo

Pisałam to ostatnio w październiku 2012, odmówiłam wtedy nowennę prosząc Matkę Przenajświętszą o pomoc w ułożeniu życia osobistego. Nie sformułowałam czym to ułożenie miałoby być. Po odmówieniu nowenny nic się nie zmieniało, miałam chwile zwątpienia i wstyd mi, że takie zwątpienie mnie wtedy dopadało. To nowenna to modlitwa nie do odparcia.
W grudniu spotkałam kogoś wyjątkowego, dobrego chłopaka, z którym jestem szczęśliwa. Nie wierzyłam, że ktoś taki dla mnie może istnieć. To zasługa Matki Przenajświętszej i tej potężnej modlitwy. Nie traćcie nadziei. Maryja Was wysłucha.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
Karolina
26.09.13 20:41

Piekne świadectwo:) ja jestem sama i tez bardzo pragne poznac kogos wierzacego głeboko tak jak i ja i kochajacego ponad wszystko 🙂 pozdrawiam:)

Anna
Anna
28.09.13 09:04

ja chciałabym pdzielię się z wami nieco innym świadectwem.w tym roku podjęłam się odmawiania w intencji swojej sercowej modlitwy pompejańskiej. Wierzę mocno w to iż Mateńka mnie wysłucha , nie zrażajcie się że jest ona od razu nie wysłuchana ta nasza intencja , widzę jak kieruje Maryja moim życiem , stawia mi na drodze różne osoby po to by ta w późniejszym czasie intencja spełniła się, układ ami życie w małe klocuszki. Nie bójcie się złego podczas odmawiania modlitwy , nie raz doznawałam z jego strony znaków żebym się nie modliła, myślami , jak i w nocy napawał mnie lękami… Czytaj więcej »

Rozalia
Rozalia
28.09.13 13:38

Piękne świadectwo. Ja również odmowiłam Nowennę, wierzę ze Matka Boza dopomoże. W tamtym roku zmówiłam również i zdarzyły się piękne rzeczy w naszej rodzinie. Matko Boża prowadż nas po pięknej drodze wiary. Do Ciebie się uciekamy.

Magdalena
Magdalena
28.09.13 15:29

Rina cieszę się ,że spotkałaś miłość.A zaczęło się od Matki Bożej Pięknej Miłości,Ona Ciebie poprowadziła.A nas tych,którzy czytają to wprawdzie krótkie ale piękne świadectwo przynagla do zaufania.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej