Elżbieta: Dziękuję za spokój wewnętrzny

Odmawiam juz 4 Nowenne Pompejańską. Matka Boza juz od 1 Nowenny otoczyla mnie opieka. Odzyskalam spokoj wewnetrzny jakiego nie mialam od wielu lat. Dziekuje Ci Matko Najswietsza Z poczatku nie rozumialam dlaczego mimo modlitwy nie otrzymuje laski o ktora prosze ale teraz rozumiem ze Matka Boza wybiera dla mnie najlepsza...
Read More

Monika: Świadectwo o nowenie

Jestem już po odmówieniu NP dokładnie miesiąc.Zachęcam tu wszystkich do jej odmawiania.Modlitwa ta bardzo zbliża do różańca, Jezusa i jego Matki. Kiedyś odmawiałam różaniec bardzo rzadko a teraz jak nie odmówię przynajmniej jednej części źle się czuje:). Odmawiałam NP w intencji mojego męża który się bardzo pogubił w życiu.Po miesiącu...
Read More

Alicja: Płakałam i prosiłam

Płakałam i prosiłam, by moja wiara nie osłabła. Dwa dni później odebrałam opis i przerzuty z jamy brzusznej zniknęły. Lekarka nie mogła zrozumieć jak to się stało, przecież od wielu lat opisuje takie badania i nigdy nie zdarzyło się tak, by zniknęło z obrazu to co wcześniej widziała.Cudowna Maryja zabrała to czego najbardziej się bałam, a zostawiła to z czy walczę mając oparcie w Jej miłości do nas ludzi.
Read More

Aga: Kochani nie ustawajcie w modlitwie i bądźcie cierpliwi

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny, którą odmawiałam 6 razy w intencji uzdrowienia mojego dziecka z bardzo ciężkiej choroby.
Read More

Agnieszka: moja córka poprawiła sie na lepsze, znaleźliśmy wspólny kontakt

Witajcie! To jest moja pierwsza nowenna pompejańska. Zaczelam ja odmawic, gdy wpadlam w rozpacz i zaczelam sie umartwiac, ze nie podolam wychowaniu mojego trudnego dziecka. Na nowenne pompejańską trafilam w internecie i zaczelam ja odmawiac, po polowie nowenny zauwazylam laski Boze, ktore na nas splynely, moja corka poprawila sie na...
Read More

Krystyna: Nie spadł mi nawet włos z głowy

Pokochałam tę modlitwę. Odmówiłam już 8 nowenn pompejańskich. Bez przerw. Nie zawsze starannie odmówionych. Mateńka kieruje naszym życiem i wspiera. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale ona wie, co dla nas dobre. Wnuk, który urodził się w 7 miesiącu z zespołem cech wcześniaczych dobrze się rozwija, wszystko się cofnęło. Podczas odmawiania jednej z nowenn miałam dziwny wypadek samochodowy. Odmawiałam modlitwę i w tym czasie drugie auto wjechało w moje z wielkim impetem. Nie widziałam wcześniej tego auta, nie pamiętam momentu wypadku, straciłam przytomność. Dwa auta całkowicie rozbite, a mnie nie spadł przysłowiowy włos z głowy. Wiem, że w momencie wypadku Matka Boża otuliła mnie swoim płaszczem. Dziękuję Mateńko..
Mam jeszcze wiele intencji, Dopóki Bóg pozwoli, będę zanosiła błagania pomocy do Ciebie Mamo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krystyna: Nie spadł mi nawet włos z głowy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Krystyna, zastanawiam się, czy to rozsądne odmawiać NP prowadząc samochód. Ja również tak robię, ale zauważyłam, że skupiam się bardzie na modlitwie niż na drodze.

MK
Gość

To jest naprawdę niebezpieczne ponieważ odpowiada się nie tylko za siebie na drodze ale tez za innych którzy sa w ruchu drogowym.Jako pasażer tak ale nie jako osoba prowadzaca samochod bo ani Rozanca Swietego dobrze nie odmowimy ani nasza jazda poprawna tez nie będzie co może się przelozyc na nieoczekiwane zdarzenia na drodze czego nikt by nie chcial.Zostan z Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!