Janina: Różaniec jest już moją bronią od zła

Dziękuję Ci, Maryjo, Matko nasza za różaniec i za duchowe wsparcie, ponieważ bez różańca nigdzie nie pójdę. Różaniec jest już moją bronią od zła.
Read More

Małgorzata: Maryja odmieniła moje życie

O KRÓLOWO PEŁNA MIŁOŚĆ MOJE CAŁE ŻYCIE POŚWIĘCAM TOBIE
Read More

Katarzyna: Wiele łask

Chciałbym powiedzieć, że przypadkiem.... ale w życiu katolika nie mam przypadków, jak mówi pewien cytat "przypadek to Bóg przechadzający się incognito" ...
Read More

Ania: małżeństwo, otrzymane łaski

Przez ten czas dzialo sie wiele dziwnych rzeczy.Ale ogrom lask jaki na mnie spadl jest duzy.Wreszcie odzyskalam spokoj.
Read More

Ewa: Chcę być wytrwała jak Maryja!

Nowennę Pompejańską odkryłam, kiedy w listopadzie ubiegłego roku odszedł ode mnie mąż (po kilkunastu latach małżeństwa). Postanowiłam wtedy poruszyć niebo i ziemię, żeby tylko wrócił do rodziny. Pierwsza Nowenna była w więc intencji jego powrotu. Kolejne podobnie- o jego nawrócenie, o nawrócenie kochanki, o uratowanie małżeństwa.
Read More

Beata: Przyznanie świadczenia

Szczęść Boże , Nowennę pompejańską odmawiałam już szósty raz .Ostatnią odmawiałam w swojej intencji abym dostała świadczenie pielęgnacyjne na mamę.Mama jest osobą niepełnosprawną i trzeba się nią opiekować cały czas. Niestety gmina mi odmówiła przyznania, odwołałam się do kolegium odwoławczego też mi odmówili. Odwołałam się do sądu administracyjnego i dzisiaj dostałam decyzję o przyznaniu mi świadczenia. Sprawa ta ciągnęła się od 2 listopada 2017r.Nowennę w tej intencji zaczęłam odmawiać 24.11.2017 r. a skończyłam 16.01.2018r.Wiem, że to Najświętsza Panienka mi dopomogła że sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie.Wcześniej też otrzymałam wiele łask o które prosiłam.Najświętsza Panienka nikogo nie zostawia bez pomocy tylko trzeba Jej ufać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: Przyznanie świadczenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super. Dzięki za świadectwo.

Monika
Gość
Monika

Bardzo mnie cieszy Twoje szczęście . Ja tez zawierzylam Panience wszystkie swoje troski i bardzo mi pomogła.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?