Iwona: Studia medyczne i nerwica natręctw

Rok temu zdecydowałam, że wrócę na studia medyczne. Pisałam już świadectwo, ale nie byłam jeszcze w stanie dowiedzieć się, czy moja intencja jest zgodna z Wolą Bożą. Teraz już wiem- nie uciekłam ze studiów, a o to się modliłam. Mam nerwicę natręctw i w poprzednim roku akademickim zrezygnowałam po 2...
Read More

Barbara: Dobrze zdana matura

To już drugie swiadectwo,teraz bardzo chciałabym podziękować za dobrze zdaną maturę i dostanie się na dobry kierunek studiów mojej córki.Bardzo namawiam wszystkich,do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ta nowenna naprawdę działa,działa w cudowny sposób.dziękuję Mateńko!
Read More

Paulina: Nie możemy się poddawać

Szczęść Boże! Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać w 2012 roku. Jestem w trakcie odmawiania 21-szej Nowenny Pompejańskiej i dopiero teraz zauważyłam, że nie mogę żyć bez różańca. Ta Nowenna zupełnie mnie odmieniła. Wcześniej uważałam się za dobrego człowieka. Myślałam, że moja wiara jest mocna. Jak bardzo się myliłam! Trafiłam na Nowennę przypadkiem w Internecie (oczywiście u Maryi nie ma przypadków). Pierwsze 4 Nowenny odmówiłam w intencji znalezienia dobrego męża.
Read More

Justyna: Zaufać

Nowennę poznałam dzięki Siostrze, która podsunęła mi ją kiedy w moim życiu była ciemność. Nigdy żadna modlitwa nie dała mi tylu sił i spokoju w sercu. Dziś jestem silniejsza, a przede wszystkim czuję niesamowitą opiekę i ufność, że Ktoś większy ode mnie wyznaczył mi szlak.
Read More

Edyta: Niesamowita siła Różanca…moje świadectwo

Witam serdecznie i szczesc Boze. Chcialabym sie podzielic moim swiadectwem ,iz teraz to wiem ze Rozaniec ma w sobie ogromna sile ...odmowilam moja pierwsza Nowenne i od pierwszwgo juz dnia zaczelam doswiadtczac tego ze Matka Boska jest przy mnie i mnie bardzo kocha.Dzieki niej pojechalam do Lurdes Swietego miejsca we...
Read More

Anonim: Za wszystko dziękuję Bogu i Maryi

Witam wszystkich. Jest to moje kolejne już świadectwo ale do rzeczy. Kiedyś byłem chory na nerwice,modląc się NP. o łaskę zdrowia otrzymałem tę łaskę.Nad mienie tutaj że najgorsze w tej chorobie były drżenia ciała przez które nie mogłem funkcjonować.Po prostu koszmar,boisz się wszystkich i wszystkiego.Byłem mega szczęśliwy jak przestałem drżeć, znalazłem pracę no i tak upływał mi czas. Ale choroby mają to do siebie że potrafi być tak zwany nawrót choroby,niestety. Po upływie, sam nie wiem może dwóch lat, pewności nie mam nerwica wróciła. Obsesyjne myśli, potem drżenia dłoni a potem drżenia ciała.Musiałem zwolnić się z pracy,ciężko było wyjść rano do sklepu,gdziekolwiek. I oczywiście zaczeły się pretensje do Boga i pytania, za co? dla czego znów mnie to spotkało? No cóż kiedy już minął gniew, pretensja zacząłem NP w intencji aby moje ciało przestało drżeć,poszedłem też do lekarza po leki. No i pewnie jak się wszyscy domyślacie moje ciało przestało drżeć a co do pracy to polecam wszystkim koronkę do Krwawych Łez MB odmawiałem ją zaledwie parę dni prosząc o pracę i zaraz był telefon z propozycją pracy, którą przyjąłem a potem drugi telefon też z propozycją pracy no ale tutaj już musiałem odmówić. Za wszystko dziękuję Bogu i Matce Bożej. Pozdrawiam wszystkich czytających świadectwa i również zachęcam do odmawiania NP ta modlitwa ma naprawdę wielką moc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anonim: Za wszystko dziękuję Bogu i Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria+II
Gość
Maria+II

Dużo dobrego Ci życzę,każdego dnia opieki Matki Bożej -potwierdzam, Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej jest bardzo skuteczna-omawiam codziennie,powinno się odmawiać o 19.00 -Szczęść Boże.M.

Anna
Gość

Ile masz lat mlody czlowieku,? Jesli mozna wiedziec?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!