Mieczysław: Pod nieustającą opieką Matki

Pragnę dać świadectwo opieki Matki Bożej nad moją rodziną i na poprawę mego stanu zdrowia (mam 78 lat). W maju 2012 roku dowiedziałem się, że mam nowotwór złośliwy 5 stopnia. Odmawiałem nowennę pompejańską w swoim imieniu jak również o zdrowie żony, siostry, dzieci i wnuków.
Read More

Maria: podziękowanie

Szczęść Boże, pragnę złożyć drugie świadectwo Nowennę Pompejańską odmówiłam już trzeci raz w intencji mojego syna o powrót do Boga
Read More

Odzyskanie dobrego słuchu

Mama na początku niechętna, ale jednak się przełamała i odmówiła ją w intencji właśnie odzyskania w pełni słuchu w oby uszów. Odmówiła Nowennę Pompejańską, ale nic się nie stało, zachęciłem ją więc do odmówieniu drugiej, którą rozpoczęła jakoś tydzień po zakończeniu pierwszej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Joanna: niepewna praca

Zgodnie z obietnicą jaką złożyłam Matce Bożej składam swoje świadectwo otrzymania łaski o którą prosiłam. Omówiłam dwie nowenny w intencji pracy dla mnie i bliskiej mi koleżanki. W naszej firmie od dawna chodziły pogłoski o redukcji etatów. Niby z koleżanką nie byłyśmy do końca zadowolone z firmy w której pracujemy,...
Read More

Karolina: Wiara w miłość

Witam nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 17 lutego w intencji miłości, małżeństwa mimo iż jeszcze nie otrzymałam tego o co się modlę ale dostałam o wiele więcej poczułam miłość Jezusa. Dzięki nowennie Jezus dał mi spokój ogromną wiarę w jutro miłość i siłę do walki z szatanem i nieustannie czuje że JEST.
Read More

Ma: Ponownie zostanę babcią

Moja młodsza córka od jakiegoś czasu starała się o dar macierzyństwa. I nic.. Zachęcona świadectwami Nowenny Pompejańskiej, postanowiłam wesprzeć moją córkę w staraniach modlitwą.. I jeszcze w trakcie odmawiania Nowenny, córka oznajmiła mi, że będzie miała dziecko. Zachęcona tym, po zakończeniu Nowenny Pompejańskiej, postanowiłam zacząć następną w intencji daru drugiego dziecka dla mojej starszej córki. No i niedługo zostanę ponownie babcią… Dziękuję Mateczce za wysłuchanie próśb. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ma: Ponownie zostanę babcią"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość

Chwała Panu! Ośmielam się prosić o modlitwę i za mnie w intencji CUDu poczęcia zdrowych dzieci. Bezgranicznie zawierzam Bogu za wstawiennictwem Matki Najświętszej i ufnie błagam o poczęcie zdrowych synkow bliźniaków dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

enia
Gość

Basia życzę Ci aby Twoje modlitwy zostały wysłuchane , dbasz o siebie , nie palisz bo to ważne Kiedyś tu obszerny komentarz pisała Karo o odżywianiu .Jestem zawsze zainteresowana wpisami Karo

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.