Katka: Jeśli Bóg z nami…

Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji mojej nastoletniej córki. Kiedyś dobrze ucząca się i grzeczna, uczennica gimnazjum katolickiego stała się potworem w domu.
Read More

Agata: Dziękuję Ci Maryjo!!! Kocham Cię bardzo!!!

Szczęść Noże! Dziękuję Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam. Kilka razy odmawiałam NP. Mam do siebie żal, że nie potrafię oddać się całkowicie podczas modlitwy.
Read More

Agnieszka: Okazało się, że nie ma raka i wszystko jest w porządku

Prosiłam Matkę Bożą o zdrowie i pomyślny wynik biopsji. Od początku odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.
Read More

Joanna: Obudziłam się zlana potem

Nie mogę nie wspomnieć o trudach, jakie towarzyszą odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Martyna: Coś się wydarzyło

Kilka dni po skończeniu Nowenny (a było wiele chwil zwątpienia) poznałam pewnego chłopaka. Nie wiem jeszcze, czy to odpowiedź na moje modlitwy, ale widzę, że kompletnie inaczej (tzn. świadomie i spokojnie) podchodzę do tej znajomości. Jakiś czas temu myślałam, że fajnie by było ofiarować swoje małżeństwo Maryi
Read More

Ewelina: Wymodlona ciąża

Chciałam opisać Wam nasza historie. Z mężem staraliśmy się o dziecko bardzo długo. Jeździliśmy po różnych lekarzach, którzy proponowali nam in vitro. Jednak ze względu na wiarę nie zgodzilismy się. W internecie przez przypadek wyczytałam o klinice naprotechnologia. I zdecydowaliśmy się tam rozpocząć leczenie. Po 1,5 roku doczekaliśmy się. Test ciążowy pokazał dwie kreski. Jednak nasza radość nie trwała długo. Po poronienia długo nie mogłam dojść do siebie. Wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejanskiej i zaczęłam ja odmawiac w intencji poczęcia dziecka. Odmówiłam 5 razy nowenne jednak nie udawało się. W czasie odnawiania różańca doznałam za to innych łask za które serdecznie dziękuję naszej kochanej Matce. Otrzymałam również pasek św. Dominika. Uczęszczam wraz z mężem na mszę o uzdrowienie. I nie poddawalismy się bo zrozumiałam że Pan Jezus wie najlepiej kiedy obdarzyć nas potomstwem. Przed zaśnięciem zamykalam oczy i mówiłam JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ. Po pewnym czasie wróciłam do nowenny i właśnie w trakcie odmawiania dowiedziałam się że jestem w ciąży! Teraz wiem że ciąża będzie przebiegać prawidłowo bo nie jesteśmy sami. Jest z nami nasza kochana Matką, która opiekuje się naszym małżeństwem. Dziękujemy Ci Matenko za łaskę macierzyństwa. Dziękujemy Ci z całego serca. CHWALA PANU!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewelina: Wymodlona ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Serce rośnie gdy się czyta takie świadectwo 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Cudowne świadectwo ☺ jest dla mnie wzorem. odmawiam nowennę po raz drugi Ale z ogromnym napięciem i niepokojem. Dużo zdrówka dla Pani i maleństwa.

Ewelina
Gość
Ewelina

Zyczę Pani wytrwałości a napewno Nasza Matka wysłucha Pani modlitwy. Będę pamiętać o Pani w codziennej modlitwie.

Ewa
Gość

Wspaniałe świadectwo! Chwała Panu!

Obrazki z nowenną pompejańską?