Lila: Wiele łask

Nowennę zaczęłam odmawiać jakiś czas temu, gdy dowiedziałam się ze moje dziecko jest obciążone genem, który powoduje predyspozycje do tworzenia się nowotworów.O wadliwym genie dowiedziałam się jak zmarł mąż na nowotwór w dość młodym wieku. Otrzymałam wiele łask, o które nie prosiłam Maryja postawiła osoby na mojej drodze, które bardzo dużo mi pomogły w formalnościach po śmierci męża typu renty i świadczenia o których nie miałam pojęcia i oficjalnie się nie należały nam, a w trakcie odmawiania nowenny zostały one przyznane w indywidualnej sprawie.Wierze w to ze Maryja czuwała nad nami żeby chociaż tak nam było lżej.Dodam ze odmówiłam 3 nowenny w jednej intencji chodzi mi tylko o moje dziecko i ufam ze w końcu zostaną wysłuchane, w trakcie odmawiania czułam spokój w sercu.Teraz mam mała przerwę w nowennę ale codziennie chwytam za różaniec i planuje zacząć 4 nowennę.

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?

  • Potwierdzam bylam w podobnej sytuacji, odmawiam nowenne pompejanska i tez doswiadczylam identycznych lask. Szczesc Boze.

  • Myślę że każda modlitwa jest skuteczna i ta klepana i ta rozmowa indywidualna z Bogiem ,nie lubię się modlić klepaniem formułek ale prosto z serca

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości